Buďte opatrní! Dětský pokoj shořel kvůli notebooku položenému na posteli!

Ilustrační fotka
Autor: dce - 
4. prosince 2014
23:00

Plzeňský dům zachvátily plameny - škoda byla vyčíslena na půl milionu. Mohla být ale mnohem vyšší, čemuž zabránili hasiči, kteří byli na místě brzy. Oheň se rozšířil z dětského pokoje, konkretně od notebooku odloženého na posteli!

Asi jen málokoho by napadlo, že není dobrý nápad odkládat notebook na postel - většina z nás ho právě v posteli využívá velmi často. Jenže právě kvůli takové neopatrnosti v Plzni začal hořet rodinný dům!

Oheň kompletně zničil dětský pokoj, ze kterého se rozšířil. Zplodiny z hoření poničily i druhé patro. Vyčíslená škoda se vyšplhala na půl milionu, uchráněné hodnoty ale dosahují tří milionů. Za to může majitel poděkovat rychlému zásahu hasičů.

Bylo zjištěno, že notebook začal hořet kvůli závadě, jenže nikdy netušíte, zda ji nemá i ten váš. Navíc není úplně nereálné, že přehřátý notebook zapálí například deku z umělého vlákna i bez závady.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud