Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Bezcitná chůva z pekla chodila batoleti po zádech: Dívčin tatínek ji zbil jako psa!

Chůva brutálně týrala malou holčičku. Její otec ji za to náležitě potrestal.
 (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
25. listopadu 2014
20:40

Měla ji hlídat a starat se o ni, namísto toho ji málem zabila! Pekelná africká chůva Jolly Tumuhiirwe (22) nutila malou svěřenkyni Aneelu Kamanzi (2) k jídlu. Když se holčičce udělalo špatně a pozvracela se, shodila ji chůva na zem, kopala ji do žeber, a dokonce jí šlapala po zádech.

Neuvěřitelná muka dítěte natočil skrytou kamerou tatínek holčičky Erick Kamanzi. Do pokoje kameru umístil poté, co zjistil, že jeho dcerka má na těle podlitiny, a pojal podezření.

Když si pak pustil záznam, nevěřil vlastním očím. Chůva se chovala k dítěti naprosto nelidsky, mučila ho a trýznila. Když Aneele šlapala po zádech, klidně jí mohla zlomit páteř.

Jakmile přišla chůva opět k rodině, vrhl se na ni otec a zbil ji jako psa. Tumuhiirwe poté měla ještě tu drzost, že si šla na policii stěžovat, že ji otec zbil. Policie si pro něj přijela a on se k napadení chůvy doznal.

Jenže policistům předložil záznam, kvůli němuž na ni zaútočil. Policisté okamžitě stáhli veškerá obvinění a naopak chůvu obvinili z týrání dítěte. Tomu říkáme spravedlivost.

obluda.pb ( 26. listopadu 2014 22:03 )

Byl by z ní hezký černý kabát...

kdoasi ( 26. listopadu 2014 10:15 )

"Zbil ji jako psa"?!?! Copak psi se bijou,vy úchylní pleskači?!?!

jity ( 26. listopadu 2014 09:42 )

Stát se to u nás, tak zavřou toho otce a zdraví dítěte by nebylo podstatné. Ještě by řekli, že za to může on protože ji neměl nechat té svi.ni.

miap ( 25. listopadu 2014 22:39 )

Dite od jednoho roku do tri let je batole.

a-z- ( 25. listopadu 2014 22:16 )

Skoč do zdi, D.E.B.I.L.E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud