Mansonova budoucí tchyně se nezúčastní svatby ve vězení!

Autor: shp - 
19. listopadu 2014
21:20

Svatba masového vraha Charlese Mansona (80) dostala zelenou, avšak pouze od úřadů. Matka jeho vyvolené Afton Elaine Burton (26) alias Star je totiž zásadně proti. Svatby se nehodlá zúčastnit a rozhodně nepošle novomanželům kytici ani blahopřání.

„Není to ten typ svatby... Ona ví, co si o tom myslíme. Kdybych mohla vybrat své dceři život, vybrala bych normální,“ řekla Melissa Burton listu New York Post.

Mason a jeho vyvolená si mohou na veselku do státní věznice Corcoran pozvat deset hostů. Ovšem všichni budou pouze z řad jejich přátel, nikdo z příbuzných se zúčastnit nechce.

„Mason udělal spoustu špatných věcí, ale nemyslím si, že je nebezpečný. Nebojím se o Aftonino bezpečí a nevěřím, že má moje dcera vymytý mozek,“ uzavřela Mellissa s tím, že své rozhodnutí nezúčastnit se svatby rozhodně nezmění.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

obluda.pb ( 19. listopadu 2014 23:24 )

Nechápu, že tohohle prasopsa nepřipojili do zásuvky. To už je jak u nás

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud