Kim nechal popravit svého generála: Změnil slova při karaoke

Autor: ČTK, max - 
1. 11. 2014
13:37

Obyčejní Severokorejci žijí denně ve strachu o svůj život. O nic lépe na tom ale nejsou ani vysocí vojenští důstojníci. Kim Čong-un nechal popravit svého generála jen proto, že zaměnil slova socialistické hymny při karaoke.

Severokorejský diktátor Kim Čong-un nařídil popravu jednoho ze svých nejvyšších vojenských důstojníků. Při karaoke se pokusil o vtip a zaměnil slova socialistické hymny. Místo "nenáviď své nepřátele, miluj svoji zem" zpíval "nenáviď svou manželku, miluj svoji milenku".

Když se to Kim dozvěděl, byl údajně vzteky bez sebe. Prý to bylo jasné znamení vzpurného ducha. Ještě tu noc ho vojáci odtáhli z jeho domu do vězení. Hned další den byl zastřelen popravčí četou.

Diktátor na šest týdnů zmizel

Důvodem, proč se severokorejský vůdce Kim Čong-un neobjevil šest týdnů na veřejnosti, byla operace kotníku. Jihokorejské poslance o tom informovala tajná služba Jižní Koreje.

Podle ní byla u Kim Čong-una v květnu diagnostikována cysta v oblasti kotníku. Do Pchjongjangu pak byli povoláni zahraniční odborníci, kteří Kima operovali v září nebo v říjnu. Na veřejnosti se pak Kim ukázal v polovině října a pohyboval se s vycházkovou holí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

bergen ( 2. listopadu 2014 06:49 )

Jste ještě lepší než byl HROM samé chujoviny

frantacizek ( 1. listopadu 2014 23:55 )

takový Kalousek, když se pustí ze řetězu

kobyla1 ( 1. listopadu 2014 22:41 )

Tohle je nějaký klon toho smrdutého oposuma....má tam tečku navíc a je mnohem umírněnější, než to originál hova.do

kobyla1 ( 1. listopadu 2014 22:40 )

Ty sice nejsi generál, ale jen smradlavej cigoš, ale i tak by si zasloužil, aby tě rodiče utratili a to i přesto, že by si zpívat uměl kvákale

kobyla1 ( 1. listopadu 2014 22:37 )

S takovým smradlavým cikánem by se Bůh nebavil....nelži blbe

Zobrazit celou diskusi
Další videa