V Českých Budějovicích se zřítil podchod: Policie prohledává trosky se psy!

Autor: Vlaďka Hradská - 
11. října 2014
16:10

Pražskou třídu v Českých Budějovicích uzavřela policie. Zřítil se tam rekonstruovaný podchod u hřbitova sv. Otýlie. Na místě jsou i speciálně vycvičení psi z kynologické záchranné brigády. Hledají v troskách případné zraněné.

Čtyřproudá komunikace, kde k tragédii došlo, je hlavním tahem z Českých Budějovic na Prahu. Policisté ji uzavřeli v obou směrech.

„Uzavírka platí od křižovatky s Okružní ulicí a křižovatky u Budvaru. Neprojedou ani autobusy MHD, ty mají náhradní trasu,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner. K havárii na stavbě byli povoláni kromě policie a vozu s termovizní i hasiči.

Strop rekonstruovaného podchodu zřejmě neunesl množství betonu, který na něj dělníci položili, a zhroutil se. „Zatím nemáme hlášeny pohřešované dělníky. Čekáme ale, jak dopadne průzkum kynologů se psy, kteří jsou vycvičeni na vyhledávání raněných. Pak začnou odklízecí práce,“ řekl Matzner.

ivoadler ( 11. října 2014 20:05 )

Na výsledky voleb to asi nebude mít vliv. Škoda.

tomik007 ( 11. října 2014 17:04 )

Krysl a ten druhej zase skudlili cement - aby zbylo na Lamborghini

co-teda ( 11. října 2014 16:48 )

To bude asi nějaké podzemní hnutí.

ccir ( 11. října 2014 16:37 )

V tom Česku to akosi všetko a všade ide k zemi a to čím viac tým viac! Ten Babiš to tam sám bude zvládať iba veľmi ťažko!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud