Hradec vzpomíná na Verunku Karešovou: Přijďte v sobotu na koncert na podporu rodiny prokleté rakovinou

Autor: dce - 
9. října 2014
13:40

Je to necelý měsíc, co rodině Karešových vyhasla naděje na vyléčení pro její dcerku. Verunka zemřela 17. září, její bratříček však bojuje dál. A v boji potřebuje velkou pomoc - podpořit je můžete i vy. Rodina totiž pořádá v sobotu charitativní koncert.

Karešovi mají velmi těžký a smutný život. Celá rodina jakoby byla prokletá rakovinou. První syn Ondra zemřel na leukémii už ve třech letech. V roce 2010 zjistili mamince Janě rakovinu prsu. Dvojčata Verunka a Adámek se narodili s vzácnou genetickou poruchou jménem Fanconiho anémie, která způsobuje různé formy rakoviny.

 

Verunka 17. září nádorům na mozku podlehla. Její bratříček Adámek z nemocí ale stále bojuje. A protože je léčba nemoci velmi nákladná, jelikož se musí provádět v zahraničí, pořádají Karešovi charitativní akci. Výtěžek půjde do veřejné sbírky, která by rodině měla značně ulehčit. Celá akce probíhá ve spolupráci s nadaci Šťastná hvězda.

 

Plakát k charitativní akciPlakát k charitativní akci | Facebook

 

Akce s názvem Den pro Verunku a Adámka se koná v sobotu 11. 10. v restauraci U Letců v Hradci Králové. Celý den bude moderovat Honza Macoun z Country rádia, akce se ale zúčastní i Karol Dobiaš, známý fotbalista. O zábavu se postará imitátor s kouzelníkem a iluzionistou. Zahrají zde i hudební kapely jako ZZ Top Revival. A podle nejnovějších informací se objeví i vítězka prestižní soutěže Czechoslovak TopModel 2013 Kateřina Kozlová. Celá akce začíná ve 14.00, taneční zábava pak ve 20 hodin. Na místě se budou prodávat i předměty na podporu Adámka.

 

km-mk ( 11. října 2014 08:45 )

Petrmetr a Jastana, je to vaše věc, jestli přispějete nebo ne, ale čemu se divíte, že jela jinam, kde možnost nabídli? To jste takoví primitivové, že tohle dokážete napsat. Že něco vyřkli čeští lékaři, to je konečná podle vás? Mě čeští lékaři dovedli do hrobu dva mladé lidi z rodiny, na všechno měli dost času a než začli něco dělat, tak už bylo pozdě. Pak řeknou, že nádor byl agresivní, že se přišlo pozdě. Jděte do háje s tou vaší hnusnou povahou. Přispěla jsem a když kouknu na transparentní účet, tak nás je takových dost, díky bohu. Ono, osudu neutečete, ta vaše zloba a nenávist se vám někde vrátí a pak přehodnotíte, to vám garantuju. Je mi vás líto.

pelagie ( 10. října 2014 07:41 )

12letý zabil autem 2leté dítě.......z článku, rodiče se dívali z okna....proboha prý to bylo vymodlené dítě a nechají ho před domem v jeho pouhých dvou letech!!!!Jako rodiče naprosto selhali, hlavně že se všichni povalují doma, nepracují, pobírají různé dávky, ale o haranty se nestarají, vyženou je před barák a hotovo...to samé je v Chanově, Janově i jinde kde naši spoluobčané momentálně žijí

martinkares ( 9. října 2014 21:31 )

pokud bych reagoval bez faktů jako Vy, mohl bych pouze konstatovat IQ houpacího koně. Stačí si pročíst diskuse pod souvisejícími články, je tam napsáno vše podstatný.

martinkares ( 9. října 2014 21:19 )

Můžeme se petrmetr potkat někde osobně ? Rád bych podal nějaký vysvětlení..

zkratik ( 9. října 2014 16:00 )

nezodpovědní rodiče,chudáci děti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud