Sidonova přítelkyně měla víc chlapců, tvrdí vydavatel Židovských listů. Drsný boj o post rabína

Autor: mim - 
16. září 2014
05:03

Ženatý rabín Karol Sidon (72), který má mladou přítelkyni, si prý chce na poslední chvíli vylepšit pověst! Zítra budou totiž o jeho dalším setrvání ve funkci vrchního zemského rabína rozhodovat radní Federace židovských obcí. Řeči krásky mongolského původu Ojuncacral Tuju (28) o tom, jaký mají spolu citový, nikoliv sexuální vztah, mají prý jen uchlácholit jejich představitele.

Ojuncacral Tuju, v židovské obci v poslední době velmi propírané jméno, poskytla Blesk.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak se s nejznámějším českým rabínem seznámila a co k němu cítí.

„Seznámili jsme se před sedmi lety. Pak jsem ho čtyři roky neviděla,“ prohlásila s tím, že příslovečná jiskra mezi nimi přeskočila letos v lednu, kdy se vztah začal prohlubovat. „Náš vztah je velmi přátelský, je srdečný, je v něm láska. Zatím ale nejde rozvinout. Pan rabín je stále ženatý,“ dodala.

Tuju zdůraznila, že k sexu mezi ní a Sidonem nikdy nedošlo. Zároveň zmínila obavy z pomluv na židovském webu. „Mám obavy z pomluv, které přicházejí z webu Židovské listy, které píše Ing. Jelínek,“ svěřila se.

Blesk se proto na něj obrátil se žádostí o reakci. „Její rozhovor má uklidnit členy židovské obce. Ta dívka měla před Sidonem několik chlapců. Její rozhovor pro Blesk o sexu po svatbě vůbec nekoresponduje s jejím životním stylem,“ řekl Blesku Jelínek.

Judaismus je podle něj postavený na rodině. „Jestliže to ten nejvyšší přehlíží, pak je to špatně. Vždyť jde příkladem mladým,“ dodal Jelínek.

Další videa
Články odjinud