Želví selfie: Zamilované karety obrovské!

Autor: vk - 
17. 9. 2014
05:45

Potápění na Kanárech se pro fotografku Montse Grillo (37) stalo nezapomenutelným zážitkem. Ve vodách u ostrova Tenerife jí totiž dělal společnost páreček zamilovaných karet obrovských!

 Želvy se o sebe neustále něžně otíraly a fotografce ochotně pózovaly přímo před objektivem. „Já a želvy jsme skvělí přátelé. Miluji, když s nimi mohu trávit čas, tak jsem si říkala, že si s nimi udělám selfie,“ svěřila se se smíchem Grillo.

„Znají mě a jsou velmi láskyplné. Navíc byly zvědavé, když viděly své odrazy v objektivu,“ popsala fotografka, jak úžasné snímky vznikly.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fouk.si ( 17. září 2014 06:55 )

Co to je za slovo selfie?? Už mě to opravdu s.ere kde to sa.kra jsme že musíme používat cizí slova ??!! To lezeme američanům tak do p.rdele či co ?? Všude kam se člověk podívá selfie jak kdyby něšlo napsat česky autoportrét.

Zobrazit celou diskusi
Další videa