To snad ne! Na dětském hřišti někdo vysekal hákový kříž

Hákový kříž nedaleko dětského hřiště  (Autor: Reprofoto Deník)
Autor: dce - 
28. srpna 2014
17:45

Není hřiště jako hřiště – většina se pyšní prolézačkami nebo pískovištěm, jen to v Mostě má hákový kříž. V městském rekreačním areálu Benedikt se na trávníku jen kousek od dětského hřiště objevila svastika vysekaná do trávy.

Policie dostala oznámení o bizardní úpravě trávníku minulý týden. Technické služby svastiku prý na svědomí nemají, ale kdo tedy. Po viníkovi samozřejmě pátrá policie, zatím ale není jasné, jak by byl viník potrestán. Je však možné, že za vytvořením hákového kříže stojí i dítě. V současné době je již nacistický symbol zakrytý vrstvou písku.

V Mostě ale nejde o první případ – v červnu se zde na sídlišti Liščí vrch objevil asi metrový hákový kříž nasprejovaný přímo na paneláku kousek od školy. Nechyběly u něj ani jiné nacistické symboly a nápisy. Z těchto činů byl ale již obviněn 24letý mladík, kterému nyní hrozí až tři roky ve vězení, jak informoval server denik.cz.

kukulin ( 2. října 2014 10:11 )

Na křižovatce ulic Tuklatská a Černokostelecká je skříň na ovládání světelné signalizace vyzdobena podobnými znaky a PČR je to totálně šumafuk již několik týdnů.

abyss ( 29. srpna 2014 19:42 )

Fašistické hovado jsi ty, pokud souhlasíš s fašistickými činy a metodami fanatika Putina

kobyla1 ( 29. srpna 2014 18:32 )

i tyhle diskuze jsou důkazem toho, že fašistů v ČR přibývá - viz ty dvě hovada pode mnou abyss a jahodove ticho

kobyla1 ( 29. srpna 2014 18:30 )

http://svobodnenoviny.eu/evropo-podivej-jak-te-budou-vybijet-video-18/

abyss ( 29. srpna 2014 12:09 )

Když už, tak jako fašista se chová Putin Ozbrojená anexe Krymu s násilným potlačením skutečného rozhodnutí jeho obyvatel, vyprovokování nepokojů na Ukrajině, vyzbrojování i další podpora separatistů-teroristů, například v podobě vyškolených vojenských ruských specialistů postavených do čela separatistů-teroristů, a posléze přímě vojenské napadení Ukrajiny těžkými zbraněmi a násilné vniknutí ruských vojenských ozbrojených sil na území svrchované země - Ukrajiny.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud