Proruští povstalci předvedli své zajatce! Jsou jich desítky!

Autor: dce - 
25. srpna 2014
07:20

V neděli slavili Ukrajinci Den nezávislosti své vlasti. Ve válkou zmítané zemi to ale působí spíše jako provokace. Tentýž den si totiž proruští rebelové vybrali pro přehlídku moci – při ní také ukázali zajaté Ukrajince. Je jich mnoho.

Na dvoustup zajatců pokřikoval dav: „Fašisté, fašisté!“ přesto podle všeho nešlo o porušení ženevské konvence, dle které nesmí být zajatci vystaveni urážkám, jak informoval server idnes.cz. to je podle vůdce rebelů Zacharčenka až svlékání do naha nebo nucená hladovka. Zajatci měli i boty, tak jaké pak urážení, že?

Svým pochodem reagovali vzbouřenci na oslavy nezávislosti v Kyjevě. V těch totiž na projev svobody pochodovalo více než 2 000 vojáků. Dalo by se pochybovat zda je něco takového vhodné v době, kdy půlka země trpí válkou právě o nezávislost.

kobyla1 ( 26. srpna 2014 07:39 )

Na dvoustup zajatců pokřikoval dav: „Fašisté, fašisté!“ přesto podle všeho nešlo o porušení ženevské konvence, dle které nesmí být zajatci vystaveni urážkám No tohle nejsou urážky - to je pravda

kobyla1 ( 26. srpna 2014 07:38 )

hovado zabibol je blb z redakce, který si takhle krátí čas na šichtě. A takových je víc

kobyla1 ( 26. srpna 2014 07:37 )

byvalyvoliccssd: Když jsi debil , tak nás o tom dál nepřesvědčuj a kušuj debile

itartas ( 25. srpna 2014 16:56 )

marais...je to děs, kam jsme dospěli všeobecně všichni. Zvláště pokládám za hanebnost to,že se dnes státy, které Rusové osvobodili, za které umírali mladí kluci v milionech spikli s odvěkým nepřítelem Ruska. Nic na světě nemůže omluvit takovou odpornost s jakou se k Rusku zachovali.Nenávist do výbavy moudrého člověka potažmo národa prostě nepatří.

itartas ( 25. srpna 2014 16:34 )

zabibol...ty jsi naprosto klasický případ vymytého mozku. Nosatci by tě mohli ukazovat jako názorný příklad gojíma, kterého si tak úpěnlivě po staletí přejí vyformovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud