Velká předpověď počasí: Léto ještě nekončí!

Podle meteorologů si ještě bude moct užívat léta
Podle meteorologů si ještě bude moct užívat léta  (Autor: Foto Blesk - Kateřina Moravcová)
Autor: tp, ČTK, vet - 
17. srpna 2014
05:00

Plavky ještě neuklízejte! Žádná tropická vedra nás sice nečekají, ale po nejchladnějším víkendu léta, nás čeká návrat teplot kolem 26 stupňů. Před nástupem do školy, ještě můžou děti k vodě vyrazit.

Přestože teploty tento víkend klesly vůbec nejníž za celé léto, meteoroložka Dagmar Honsová má dobrou zprávu: "Podzim to ještě není, už příští týden se opět dočkáme letních teplot kolem 26 stupňů."

Bez deště se následující dny sice neobejdou, ale měly by být srážkově pod normálem.  "Není ale vyloučeno, že v průběhu jednotlivých týdnů bude docházet k výraznějším výkyvům v teplotách a srážkových úhrnech," upozornili meteorologové.

Zatímco v příštím týdnu by se denní teploty měly pohybovat mezi 20 a 23 stupnia srážky budou pravděpodobnější, v dalších dvou týdnech od 25. srpna bude ještě tepleji a hlavně sucho. Čeká nás také více sluníčka. V druhém zářijovém týdnu by pak měly být průměrné denní teploty kolem dvaceti.

avalon45 ( 17. srpna 2014 13:45 )

Drahá matičko přírodo, jdi už do p***le s horkem. Nenávidím hic.

banan25 ( 17. srpna 2014 11:05 )

To je každá ženská už dnes tetovaná ? Normální už nejsou ?

Zobrazit celou diskusi