Ze hřbitova dva muži odváželi nelegálně hlínu: I s lidskými ostatky!

Autor: tp - 
13. srpna 2014
19:41

Dva muži byli zadrženi policií na  brněnském hřbitově, když odváželi hlínu. Jenže neodváželi jen hlínu, ale dokonce i lidské ostatky. Jako vysvětlení prohlásili, že majitel hrobu chce na místě postavit nový. Ovšem neměli žádné potvrzení. Věcí se budou zabývat policisté.

Neobvyklé hlášení jeli prověřit policisté na hřbitov v Brně. Dva muže pak přistihli při tom, když odváželi hlínu z místa, kde byl dříve hrob. Oba později přiznali, že v zemině byly i lidské ostatky. Na tom samém místě pracovalo několik lidí už v dřívějších dnech, kteří hrob nejdříve rozkopali. Bez úcty či alespoň minimálním respektem k mrtvým lidem.

Když policisté chtěli vysvětlit, co se děje, oba muži jim řekli, že majitel pohřebního místa zde chce postavit nový hrob. Ovšem u sebe neměli žádné oprávnění či potvrzení. Je možné, že případem se bude více zabývat policie, jelikož porušili zákon o pohřebnictví.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 13. srpna 2014 23:06 )

ONDERKA ma uz sochu a ted chce nekde natahnout brka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud