Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Masturbovala pod stromem při bouřce: Při vyvrcholení ji zasáhl blesk!

Dívka masturbovala pod stromem, když do ní uhodil blesk. (ilustrační foto)
 (Autor: archiv Blesku)
Autor: tp - 
27. července 2014
09:05

Mladé Američance zakázali doma masturbovat a tak chodila raději do přírody. Jednoho dne se jí to však vymstilo. Když se zrovna oddávala onanii při bouřce pod stromem, zasáhl ji blesk! Přežila ve zdraví, ale jistě se do budoucna velice poučila. Rady rodičů bezpochyby měly svůj smysl.

Dívka, která si zřejmě vyslouží přezdívku "rychlá jako blesk", onanovala při bouřce pod stromem. Ovšem Jennifer Conneryová z Nebrasky se tím dostala až do smrtelného nebezpečí. Ve chvíli, kdy se oddávala hrátkám se svým tělem, do ní uhodil blesk.

Paradoxní je, že právě prsty, které v tu chvíli měla v intimních partiích posloužily jako vodič a elektřina způsobená bleskem jí doslova projela. To mělo kromě vyvrcholení za následek popálené prsty. Nic dalšího se jí naštěstí nestalo, ale určitě si dá příště pozor na správné podmínky k poznávání sebe sama.

„Nechci, aby moje děti doma masturbovaly, tak asi proto musela jít ven,“ řekl k případu její otec Winston. Rady rodičů tak v tomto případě nepřišly vniveč a mladá dívka se touto zkušeností jistě poučí!

reknirmareno ( 27. července 2014 14:19 )

Hm, tedy genetika. Mnoho stesti,ci spis hezke pocasi.

daniela15 ( 27. července 2014 13:42 )

skvele si to napisal!!!!

prycsvladou ( 27. července 2014 13:22 )

no aspon měla větší požitek z toho

reknirmareno ( 27. července 2014 13:09 )

A tatinek o tom vi?

reknirmareno ( 27. července 2014 13:07 )

Nedivme se. V Nebrasce to mormoni proste delaji v prirode. Umim si predstavit ty obsazene parky,zadna lavicka volna. Holky si te bohumile cinnosti vymenuji recepty a kluci klabosi o americkem fotbalu.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud