Potápěč našel ve Slapské přehradě kostru: Mohla tu být desítky let!

Sportovní potápěč našel na Slapech kostru člověka. (ilustrační foto)
Autor: ČTK, tp - 
13. července 2014
08:46

Ve Slapské přehradě našel sportovní potápěč mrtvého člověka, resp. jeho ostatky. Podle předběžných informací kostra ležela asi ve dvacetimetrové hloubce a je možné, že zde bylo i několik desítek let!

Ve Slapské přehradě našel sportovní potápěč kostru člověka. Tento nález oznámil policii, která na místo ihned dorazila. Původně si mysleli, že je na dně tělo, avšak nakonec vyšlo najevo, že jde pouze o kostru.

Mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek řekl, že mrtvého objevil potápěč blízko autokempu Skalice. Profesionální potápěči ho před 21:00 vyzvedli na hladinu. Policie předpokládá, že další informace podá muž, který tělo našel, za několik dní. Jelikož se však jednalo pouze o ostatky člověka, je možné, že tu bylo možná i desítky let, to musí policie nyní prošetřit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud