Bartákovy oběti byly konečně odškodněny: Na majetek Doktora Čuněte si došlápl exekutor!

Autor: shp - 
9. 7. 2014
22:19

Konečně zadostiučinění, i když jen částečné. Tři oběti, které sexuální zneužíval a vydíral chlípný Jaroslav Barták alias Doktor Čuně, dostaly finanční odškodnění. Jde dohromady o částku přibližně milion a půl korun, informovala TV Barrandov. Pomoci tomu musel ale exekutor.

Barták byl usvědčen z toho, že své asistentky sexuálně obtěžoval, zneužíval, znásilňoval a poté jim vyhrožoval fyzickou likvidací. Praktiky Doktora Čuněte vyplavaly napovrch poté, co jedna jeho asistentka vyhledala pomoc českého velvyslance na Filipínách.

Nyní konečně došlo na odškodnění nebohých obětí sexuální tyranie. Dvě ze tří Bartákových obětí dostaly po čtyři sta dvaceti tisících, třetí přibližně dvakrát tolik. Barták nic platit nechtěl, a tak přišel na scénu exekutor.

„Soudní exekutoři v těchto exekucích postupovali tak, že kromě jiného postihli prostředky u penzijní společnosti nebo obchodní podíly dlužníka,“ uvedla v reportáži TV Barrandov mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová.

Doporučujeme
ruudazvostravy ( 11. července 2014 00:02 )

Holt tendle Bárt má pech,ale aspoň sy pjekně zapr.dcal,dobitek uhrostrupatey.

liskabystrouska ( 10. července 2014 05:35 )

je zajímavé že tak dlouho držely a čekaly na slíbenou tučnou výplatu,on je každopádně lump ,ale proč ony to nechaly a cestovaly s ním ,jak nezaplatil co měl tak šup udání.Oběti byly dospělé asi hloupé a ještě vlastně na tom vydělaly.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa