Michaela (23) utratila 300 tisíc, které jí nepatřily, ale brání se: Trestají mě kvůli tomu, že jsem sexy!

Autor: tp - 
5. 7. 2014
16:37

Účetní chybou přistály na účtě Michaele Hutchings (23) téměř dva miliony korun. V následujících dnech utratila za luxusní oblečení a doplňky skoro 300 tisíc korun. Po objevení omylu však chtěla společnost, které peníze patřily, částku zpět. Britka peníze nemohla vrátit a byla zatčena. Nyní musí všechno doplatit a hrozí jí soud. Blondýnka se však brání, že ji trestají pouze za to, jak vypadá!

Krásné mladé ženě z Británie přibylo zničehonic na účtě 52 tisíc liber, což je asi 1 800 000 korun. Neváhala a rozhodla se část peněz utratit. Nakoupila si kabelky a další doplňky od světoznámých značek. Když se na účetní chybu přišlo, chtěla samozřejmě společnost Lichfield Council své peníze zpátky.

Ty už ale Michaela neměla, načež se o případ začala zajímat policie. Ta jí nejen zabavila všechny nakoupené věci, které následně předá firmě, jež je vydraží, ale zároveň bude muset Michaela zbylé peníze, které budou chybět, vrátit.

To se jí ale nelíbí a říká, že jí systém trestá jen za to, že je hezká. "Jsem jen člověk a jako každý člověk dělám chyby, ovšem tady mě trestají akorát za to, že jsem hezká," říká blondýnka. Pokud by peníze nevrátila, hrozilo by jí až deset let za mřížemi. "Zničili mi velkou část mého života, neměla bych být trestána já, ale ten, kdo ty peníze poslal," snažila se bránit dále, nicméně na takovou výmluvu žádný soud nepřistoupí.

Doporučujeme
czrus ( 6. července 2014 18:50 )

Rozloučení s obyvateli osady Luhanskaja zahynulými při leteckých útocích http://czech.ruvr.ru/2014_07_05/photo-Rozlouceni-s-obyvateli-osady-Luhanskaja-zahynulym i-pri-leteckych-utocich-7523/

jahodove_ticho ( 6. července 2014 13:33 )

Hybaj do arabskýho porna a tak dlouho nastavovat koním, až škodu zaplatí. Prej hezká

czrus ( 6. července 2014 12:36 )

honza54: czrus články o ukrajině jsou jinde tady překážíš NEJSOU VUBEC ZADNY CLANKI PRO Ukrainu ! USA to zakazala neco mluvit a davat lidem informacii , v celem svete to zakazano , OSN tak ta vubec nic ne zika EU a USA pachaji na Ukraine tresny ciny , zvlastni jednotki doktoru rezu lidi Ukrainy na orhany , a poistevny to plati , to je biznes na miliardy , to je HRUZA LIDI .....

krisik22 ( 6. července 2014 11:45 )

Evidentně je... hodně chytrá.

sores ( 6. července 2014 11:45 )

 Tak tohle o sobě může říct jedině hodně velká a primitivní k.ráva!! Je spousta hezkých lidí kteří se přitom vůbec určitému typu lidí nelíbí. S tím se setkávám dnes a denně. U nás v práci je jedna moc hezká holka ale kolega nechápe co prý se mi na ní líbí. A takto to přesně je, i hezký se nemusí vůbec líbit! Jenže to si uvědomuje jedině ženská s IQ.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa