Nebojácná důchodkyně "zabila" zloděje! Výkřikem do tmy...

Melánie zloděje vyhnala z bytu jedinou větou. Ten se tak lekl, že vypadl z okna na beton a zemřel.  (Autor: Reprofoto TV JOJ)
Autor: Nový Čas - 
1. července 2014
10:38

Smrtí zloděje skončil pokus vykrást byt důchodkyně. Ta se nechtěného návštěvníka nelekla a ze svého bytu ho vyhnala. Lupič při útěku spadl z balkonu na betonový chodník. Zraněním v nemocnici podlehl.

Lupič šel do bytu v Podunajských Biskupicích na Slovensku okolo třetí ráno zřejmě s tím, že tam nikdo nebude. Do druhého patra vyšplhal po okapu, skočil na balkon, přelezl na parapet, vyřízl síťku proti hmyzu, vytlačil okno pootevřené na větrání a začal lézt do bytu.

Paní Melánie spala ve vedlejším pokoji, když ji probudil šramot v obýváku. Šla se tedy podívat, co se děje. "Už byl uvnitř. Když jsem vkročila do místnosti, stál jednou nohou na gauči a jednou na parapetu," popisuje událost. "Nečekal mě. Okřikla jsem ho: 'Co tu chcete!' Lekl se a dal se na ústup. Byl překvapený. Naštěstí tu byla tma. Kdyby viděl, že jsem stará šedivá žena, zřejmě by to skončilo jinak," myslí si statečná důchodkyně.

Zloděj se z parapetu snažil skočit zpět na balkon. Při tom zřejmě podklouzl. Ještě se zachytil o satelit. Pak ale spadl na beton z pětimetrové výšky. "Byla jsem ráda, že zmizel. Hned jsem zavřela okno a třásla jsem se strachy. Něco takového jsem ještě nezažila," dodala Melánie.

Záchranáři muže v kritickém stavu převezli do ružinovské nemocnice. Pár hodin po loupeži zloděj svým zraněním podlehl.

monika244 ( 3. července 2014 10:39 )

Ještě je spravedlnost na světě..... ta vyšší.....

alfasamec ( 3. července 2014 08:08 )

Žádná škoda takového zmetka. Alespoň nebude plodit další přičmoudlé fakany.

jsemtady ( 3. července 2014 07:57 )

Když se daří, tak se daří! B - Č 1

honza123 ( 3. července 2014 06:57 )

Super cteni, tak by mel dopadnout kazdy zlodej. Byt to u me, tak mu z toho balkonu jeste pomuzu. A jestli to byl cigi, radost je vetsi.

cinderella1 ( 2. července 2014 03:20 )

Radio Hlas Ruska?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud