První den Zemanovy dovolené: Lenošení v posteli a houpacím křesle

Autor: Jiří Čada - 
29. června 2014
05:40

Ani nos nevystrčil prezident Miloš Zeman první den dovolené ze své chalupy v Novém Veselí na Žďársku. Dostál tak slibu, že dovolenou stráví s knihou v houpacím křesle.

„Já ho pročíhala!“ postěžovala si o víkendu Blesku prezidentova nejbližší sousedka Věra Popková. „Chtěla jsem ho přivítat po takové době. Celý den jsem byla na zahradě, a když jsem si odskočila domů, tak zrovna přijel a já ho propásla,“ zlobila se na sebe za páteční chvilkovou nepozornost, kdy prezident po ukončené oficielní návštěvy Vysočiny přijel konečně k večeru na chalupu, důchodkyně.

Letní sídlo Miloše Zemana, které tvoří dvě místnosti bývalé tvrze v obci, mu před čtyřiadvaceti lety prý koupila jeho matka. „On prý neměl žádné peníze, je to takový nepraktický člověk,“ prozradila další u obyvatelek Nového Veselí. Dnes Zemanův dům, k nemalé radosti ochranky, přitahuje stále více zvědavců. Ti chodí i ve skupinách, aby viděli, kde pan prezident tráví dovolenou.

 

dandova ( 30. června 2014 08:09 )

No, nevim. Mně spíš přijdou jako bratr a sestra rozhádaný dědictvím.

dandova ( 30. června 2014 08:08 )

bezodkladne ( 29. června 2014 23:25 )

 Jen jestli má dost vepřových konzerv a tukových rohlíkú

sova13 ( 29. června 2014 22:07 )

Naopak, blbá česká neinformovaná lůza si toho příšernýho křívýho podfukářskýho alkoholika s úmrtním listem v kapse zvolila

sova13 ( 29. června 2014 22:03 )

„On prý neměl žádné peníze, je to takový nepraktický člověk,“ Vážně dobrej fór Tenhle tchoř zlodějskej, kšeftař a tunelář je zaopatřenej na deset životů

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud