Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Žhavé filmové novinky! Rozpálí vás na začátek léta

Tyto a další novinky můžete sledovat na Ivio.tv
Tyto a další novinky můžete sledovat na Ivio.tv  (Autor: Ivio.tv)
Autor: red - 
22. června 2014
17:06

Utajená vražda, sexuchtivá studentka a smrtící katastrofa v moskevském metru – to vše můžete sledovat ve vašem on-line kině IVIO.tv. Pro první letní dny jsou pro vás připraveny hned tři třaskavé filmové hity. Drsná česká krimi, pikantní francouzská komedie a katastrofický thriller ze současného Ruska – tyto a další supernovinky můžete sledovat i v aplikaci pro iPhony a iPady.

Krásno

Návrat do rodného Šumperka po dvaceti dlouhých letech není pro Michala žádná legrace: otec mu zemře v den jeho příjezdu, matku našli utopenou v místním jezeře před několika lety. I po smrti oba hrdinovy rodiče spojuje záhadné pouto. Michal totiž pojme podezření, že v matčině  odchodu ze světa měl prsty otec se svou tehdejší milenkou. Vzít spravedlnost do vlastních rukou a zjistit pravdu je ovšem nápad, který patří spíš do filmu než do reality. Hlavních rolí v krimi plné černého humoru se ujali Ondřej Sokol a Martin Finger.

Film můžete sledovat ZDE >>

Jen 17

Isabelle je zvídavá sedmnáctiletá Pařížanka, která na prázdninách u moře projde svou první sexuální zkušeností. Ta ji zaujme natolik, že po návratu domů nepokračuje ani tak ve školním studiu, ale v poznávání nových mužů. Nejvíc vnadnou studentku přitahují bohatí elegáni, kteří mají dost peněz na to, aby mohli uspokojit její touhu po hezkých věcech. O tom, co dělá přes den, ovšem její rodiče nesmějí nic vědět... Příběh zvrácené studentky během čtyř ročních období je holdem kráse herečky a modelky Marine Vacth.

Film můžete sledovat ZDE >>

Metro

Starobylé moskevské metro je plné předpotopníchpřístrojů, které fungují jen na dobré slovo. Když stavební dělníci poškodí stabilitu jednoho z tunelů vedoucích pod řekou, začne se do chodeb valit voda. V podzemí uvíznou stovky cestujících – a život si dovedou zachránit jen ti nejstatečnější a nejdůvtipnější. Do souboje s rozběsněným vodním živlem se ruští filmaři pustili ve velkolepém hollywoodském stylu. Oproti americkým kolegům mají k dispozici reálné prostředí, jehož neutěšený technický stav se stává zlovolným a nevypočitatelným prvkem vyprávění.

Film můžete sledovat ZDE >>

Všechny novinky na IVIU můžete sledovat i v nové aplikaci pro iPhony a iPady, která je ke stažení ZDE >>

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud