Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Gang zlodějů ukradl traktory za miliony korun!

Na místě policisté zajistili traktor, který zloději ve stejnou noc ukradlizemědělcům u Vilémova  (Autor: Foto Blesk - Jiří Čada)
Autor: Jiří Čada - 
19. června 2014
13:43

Zásahová policejní jednotka si vyšlápla u Přísečna na Havlíčkobrodsku na dobře organizovanou čtveřici zlodějů traktorů a dalších motorových vozidel.

Policisté na osamělé usedlosti zadrželi tři muže (27 až 51) a ženu (44), kteří ukradli na Vysočině pravděpodobně více než desítku traktorů a dvě dodávková auta.

„Při zásahu policisté na místě zajistili traktor, který téže noci ukradli v zemědělském objektu u obce Vilémov,“ uvedla mluvčí policistů Monika Pátková.

Kriminalisté skupinu zlodějů sledovali už delší dobu. Dokonce při jedné ze silničních kontrol u Humpolce narazili policisté na vozidlo, vezoucí na podvalníku kradený traktor z Chotěbořska s hřebíkem vraženým ve spínací skřínce.

„V případu není vyloučeno, že budou obviněny ještě další osoby,“ míní šéf havlíčkobrodských kriminalistů František Šteidl. Čtveřice zatím obviněných zlodějů skončila ve vyšetřovací vazbě.

Video Policisté zatkli gang zlodějů traktorů - Policie ČR

sores ( 19. června 2014 15:24 )

Jaképak nechce, zabila 4 lidi, tak si nemůže diktovat. To jsou mi debilní ohleduplné zákony vůči těmto dobytkům. Žádné ohledy na ně, ona je také neměla.

.abcd.abcd. ( 19. června 2014 14:07 )

Že nenapíšou jak se jmenujou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud