Válka Kramných: Monika a Klárka už mají nový hrob!

Od pondělí byl hrob Moniky a Klárky odkrytý
13. 6. 2014
09:53

Bratr Moniky ukončil válku o hrob, kterou vyvolala matka Petra Kramného obviněného z jejich vraždy, když ho nechala odkrýt. Odmítl uspořádání veřejné sbírky a nechal vyrobit hrob nový. Prostřednictvím své advokátky vzkázal: "Nesmírně si vážím podpory, ale pro Moniku a Klárku chci udělat všechno sám."

„Nesmírně si váží podpory, účasti i podané ruky z řad obyčejných lidí a velmi ho to zasáhlo. Co nejupřímněji všem děkuje. Pro svoji sestru a malou neteř, s jejichž smrtí se velice těžko vyrovnává, by ale Radmil rád udělal všechno, co je potřeba, úplně sám," citoval advokátku Kláru Long Slámovou server popelky.cz, podle kterého je už zadaný i náhrobek, který bude z bílé žuly.

Pondělní ranní akce matky Petra Kramného umožní Radmilovi uložit do hrobu i svou zemřelou matku Evu. „Mají právo být spolu,“ říkal hned po její smrti. Rodina Petra K. by to však zřejmě nedovolila.

Hrobové místo sice bylo jeho, ale pomník platil Petr K. „Pro uložení do hrobového místa je potřeba souhlas majitele hrobového zařízení (náhrobku), pokud tam je,“ vysvětlil praxi Mlčoch. Ano, důležitá slova jsou: „pokud tam je“. Petrova matka totiž odstraněním náhrobku Radmilovi vlastně umožnila s hrobem nakládat, jak je mu libo.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

rentierskej ( 17. června 2014 01:18 )

přesunuly se jen desky. s rakvemi (jen tak), nikdo "hýbat" nemůže. (tedy až na červy), ti se NEPTAJÍ, ti konají...

rentierskej ( 17. června 2014 01:16 )

tak to víš, chtěl jsem jen staré kramli PORADIT, co si má teď počít s hrobem, do kterého napzmpovala svoje úspory...

kapsa72 ( 15. června 2014 15:11 )

kacota ( 15. června 2014 14:20 )

A tebe sa presunul mozog

lilien. ( 14. června 2014 23:24 )

to snád nemyslíš vážne v každom článku to bolo

Zobrazit celou diskusi
Další videa