Válka o hrob Moniky a Klárky: Konečně mají nový náhrobek!

Autor: ljš - 
4. července 2014
05:00

Ostatky Moniky a Klárky už neleží v neoznačeném hrobě! Poté, co matka Petra K. nechala jejich náhrobek přesunout na vedlejší hrob, rozhodli se pozůstalí v čele s Moničiným bratrem Radmilem jednat a pořídili jim vlastní.

Nový náhrobek nechala rodina Moniky nainstalovat podle serveru TN.cz, který na manévry na karvinském hřbitově upozornil jako první, ve čtvrtek odpoledne. Monika s Klárkou tak od nynějška mají kvůli nepřátelství mezi oběma rodinami pomníčky dva.

První náhrobek ve tvaru srdce, které hlídá anděl, nechal zhotovit sám Petr Kramný po návratu z Egypta. Když však jeho sestra nechala přepsat hrob, v němž jsou uloženy ostatky obou zemřelých, na Moničina bratra Radmila, rozčílila se Petrova matka Irena natolik, že nechala náhrobek přesunout na vedlejší hrob.

Původní místo posledního odpočinku blonďatých andílků tak zůstalo neoznačené. Až nyní na něj Moničina rodina nechala postavit novou kamennou desku. Na rozdíl od náhrobku Kramných na ní není fotografie zemřelých, za to je na něm vyrytý dojemný vzkaz: "Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být klidně celým světem" a "Je jen jedno nepochopitelné štěstí v životě: Žít pro druhého... Je to ta nejkrásnější věc na světě."

ninka64 ( 5. července 2014 13:47 )

Rodina Kramných se zachovala hanebně, to je neomluvitelné!

liskabystrouska ( 5. července 2014 05:12 )

Prosím vás to je diskuze o Vás? Co to tady melete za hlouposti

czrus ( 4. července 2014 21:31 )

Na ruskou celnici znovu dopadly střely z Ukrajiny http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_04/Na-ruskou-celnici-znovu-dopadly-strely-z-Ukrajiny-5 487/

koko61 ( 4. července 2014 18:59 )

pr.del

koko61 ( 4. července 2014 18:59 )

Vyhul mi *** Hořickou trubičkou

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud