Takhle se cpou paterčata! Máma jim k narozeninám napekla dortíky

Autor: ljš, kon - 
5. 6. 2014
14:31

Tak takhle vypadá pravý miminkovský mejdan! První česká paterčata slavila v pondělí narozeniny a k nim samozřejmě neodmyslitelně patří dort. Šestinásobná maminka Saša Kiňová (24) jich vlastnoručně napekla pět. A malí špunti měli čokoládu až za ušima.

„Hned se na ně vrhli. Byla to velká sranda,“ popsala deníku Aha! Alexandra Kiňová, jak probíhala oslava prvních narozenin paterčat. Bylo na ní vidět, že má z děstkého štěstí radost, aby ne, s přípravami si dala spoustu práce.  „Dělala jsem na tom celou noc. Každému jsem udělala jeden, na kterém měl svíčku a své počáteční písmenko. Čokoládové dorty s piškotem jsem barevně ozdobila,“ prozradila.

Děti se do sladkostí pustily samozřejmě rukama, takže čokoládu měly úplně všude. Rodiče je nakonec museli šoupnout rovnou pod sprchu, jinak to nešlo.

A co paterčata k narozeninám dostala? „Dali jsme jim především to, co potřebují nejvíc. Oblečení,“ řekla maminka.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Další videa