Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Šokující zprávy o mámě paterčat: Je znovu těhotná?

Autor: Tomáš Koníček - 
9. července 2014
05:00

„Matka prvních českých paterčat je prý znovu těhotná.“ Taková informace se nesla v Milovicích, kde matka s paterčaty žije. Když se na to Blesk Alexandry Kiňové zeptal, přišla s překvapivou odpovědí!

„Taky jsem to slyšela. Dokonce prý čekám dvojčata. Je to ale výmysl. Já už děti mít nemůžu,“ řekla Blesku šestinásobná maminka Alexandra Kiňová (24), která má kromě paterčat ještě syna Tonyho (5).

Poté, co porodila paterčata, se prý rozhodla další děti nemít. „Já myslím, že mít šest dětí stačí až až. Sotva je uživíme. Proto jsem se hned po porodu nechala sterilizovat,“ prozradila Kiňová.

Nosí stahovací pás

A hned přidala i další důkaz, že není těhotná. Na konci února byla na operaci s kýlou. „Kvůli tomu teď nosím stahovací pás. A to bych jako těhotná opravdu nemohla,“ řekla Kiňová.

Ta byla s dětmi před pár dny na prvním velkém výletu. Díky novým autosedačkám od Blesku mohla rodinka vyrazit na celorepublikový sraz dvojčat a vícerčat do Boskovic na Blanensku. „Všichni je tam obletovali. Každý se chtěl podívat,“ řekla Blesku mluvčí Klubu dvojčat Klára Vítková Rulíková.

Další videa
Články odjinud