Roztomilé děti rostou jako z vody: Paterčata dělají první krůčky!

Autor: shp - 
31. srpna 2014
05:03

První česká paterčata rostou jako z vody. Jak přiznali jejich rodiče, dělají jejich malé ratolesti už dokonce první krůčky! Nejvíc jich udělá Míša. „Bez držení jich zvládne už deset,“ pochlubil se pyšný tatínek Antonín.

Alexandr, Michael, Martin, Deniel a Terezka přišli na svět 2. června 2013 v podolské nemocnici v Praze. První česká paterčata přišla na svět císařským řezem. Od té doby vyrostla, a dnes už dokonce začínají chodit, čímž dělají svým rodičům velkou radost.

„Už dělají první krůčky,“ řekl tatínek Antonín. Rodiče mají se svými ratolestmi spoustu radostí, ale starostí jakbysmet! „Jsme unaveni,“ přiznala supermáma Alexandra.

Obrovskou pomocí s dětmi je pro ni její maminka. „Je zaměstnaná, ale pomáhá mi přes noc,“ řekla. Rodiče se se svými dětmi včera chtěli zúčastnit sčítání vícerčat, které se odehrálo v Parku Mirakulum v Milovicích.

Na místo však dorazili pozdě. „Máme to složitější, než vybalíme všechny kočárky před dům, trvá to opravdu dlouho,“ dodala Alexandra. Rekord však přesto padl. Na místo dorazilo 131 vícerčat.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud