Muž (53) v České Třebové ubodal svou manželku. Kvůli hádkám a alkoholu?

Muž v České Třebové ubodal svou manželku (ilustrační foto).  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: pom, ČTK - 
31. května 2014
14:01

Až k rodinné tragédii vyústily hádky manželského páru z České Třebové. Třiapadesátiletý muž tam v pátek ráno ubodal svou o tři roky mladší manželku. Záchranku zavolal sám, a když na místo dorazila policie, k činu se přiznal.

Policie obvinila třiapadesátiletého muže z vraždy o tři roky mladší ženy v České Třebové. Její smrt začali kriminalisté vyšetřovat v pátek, prozradila mluvčí krajské policie Jitka Vavřinová. „Kriminalisté podali podnět na jeho vzetí do vazby,“ dodala. Více informací k případu odmítla uvést.

Drama se odehrálo v pátek brzy ráno v ulici Jana Drobného. Muž pobodal svou manželku zřejmě kvůli dlouhodobým rodinným neshodám, uvedl server tn.cz. Důležitou roli v případu mohl sehrát také alkohol, podle sousedů s ním totiž měla žena dlouhodobý problém a z bytu se často ozýval řev a hádky manželů.

Muž prý sám zavolal záchrannou službu, a když na místo dorazila i policie, k vraždě se přiznal. Muži hrozí za vraždu manželky 15 až 25 let vězení, případně výjimečný trest.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

starypes ( 31. května 2014 18:41 )

Tak se na to vybodni.

slider ( 31. května 2014 17:36 )

Alkohol nevede k nicemu dobremu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa