Opilec do telefonu blekotal, že vyhodí do povětří obchodní centrum. Zadržela ho policie

Opilého oznamovatele zadržela policie
Autor: Jiří Čada - 
20. 5. 2014
14:42

Za rekordních třicet minut, dopadli havlíčkobrodští policisté oznamovatele, který v pondělí večer telefonicky vyhrožoval odpálením bomby v jednom z místních supermarketů.

Policisté a přivolaní hasiči okamžitě z objektu evakuovali zaměstnance a zákazníky. „Místo prohledal policejní psovod se psem vycvičeným na hledání výbušnin a nic nenalezl,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Vzápětí si policisté vytipovali muže (33), který se krátce před hrozbou explozí dostal do konfliktu s personálem prodejny. „Podařilo se nám zjistit, že do obchodního centra telefonoval z automatu,“ poznamenala policejní mluvčí.

Dříve než oznamovatele policisté vyslechli, putoval značně opilý muž, který nadýchal téměř tři promile alkoholu, do jihlavské protialkoholní stanice.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa