Výtržník v pražské MHD si dal 10 piv. A vyskočil z autobusu oknem!

Opilý muž se chtěl dostat z autobus uMHD. Rozbil okno a vyskočil!
Autor: et, simao - 
3. dubna 2014
19:31

Po Julii z metra má pražská MHD dalšího kuriózního cestujícího, který vzbudil nečekaný rozruch. Cestu autobusem totiž nevydržel s nervy opilý cestující (26). Vůz se dostal do zácpy a když se ne a ne rozjet, rozhodl se muž rozbít okno a vyskočit ven. Jaképak cavyky!

Silně navátého cestujícího pražského autobusu MHD nebavilo čekat v popojíždějící koloně. A tak rozbil kladívkem a rozkopal boční sklo a "vystoupil".

Muž neudržel nervy při cestě skrz ucpanou ulici Železničářů v pražských Holešovicích. Před cestou se přitom posilnil deseti pivy. „Úmyslně rozbil boční okno. Následně vyskočil ze stojícího autobusu a utíkal,“ sdělil Blesku mluvčí strážníků Rudolf Rubeš.

Když agresivní cestující za vozem MHD zahlédl policejní hlídku, vzal nohy na ramena. „Hlídka strážníků utíkajícího muže o ulici dál dohnala a zadržela,“ řekl Rubeš. Opilec skončil pořezaný sklem v rukou policie. Způsobil škodu ve výši 10 tisíc korun.

Video  Opilec vysklil okno autobusu MHD a vyskočil z něj!  - MP Praha

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

sosacek ( 3. dubna 2014 20:24 )

Měl se vychcat v autobusu, nějaká pražská šlapka by mu ho určitě podržela..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud