Svatba jako z hororu: Narušil ji opilý pár orálním sexem před kostelem!

Wilsona Benallyho (56, vlevo) přistihli policisté, kterak před kostelem mezi svatebčany orálně ukájí Sandru Kruser (60).  (Autor: Policie Utah/Google Street)
Autor: shp - 
8. května 2014
07:01

Svatba je jedním z nejromantičtějších a nejdojemnějších okamžiků lidského života. V utažském Salt Lake City to ale byla svatba jako z hororu. Novomanžele i svatebčany tam vyrušil před kostelem opilý pár, který se nerušeně oddával orálnímu sexu.

Jen co si novomanželé řekli své ano, se i se svatebčany vydali před kostel, kde začala svatební veselice. Tu ale narušil postarší opilecký pár, který se rozhodl, že si dopřeje orální orgie přímo na lavičce před kostelem.

Jejich nevhodné počínání viděly nejméně čtyři děti a většina svatebčanů vzala okamžitě nohy na ramena.  Přivolaná policie chytila Wilsona Benallyho (56) ještě s hlavou v rozkroku Sandry Kruser (60). Strážníci oba opilce okamžitě sebrali a odvezli na stanici.

e.44 ( 8. května 2014 18:52 )

Já to se záhonama taky nijak nepřeháním. Mám vlastně akorát klasickou skalku. Pár okrasných a pár ovocných stromů a jinak kytky a bylinky v takových velkých plochých různě tvarovaných květináčích. Vypadají jako malé vyvýšené záhonky a mají tu výhodu, že se dají přemísťovat (když se k tomu namanou dva dost silný chlapy ) a hlavně se mi povedlo naučit toho mýho hrabavýho hafa, že do nich nesmí, což by se mi asi u klasického záhonu nepovedlo. No a třeba jahody se mi osvědčilo pěstovat truhlíkové stáleplodící a ty mám na terase a už se těším až zase budou dozrávat (zatím kvetou) a já po ránu vyjdu na terasu a utrhnu si nádherně červenou slaďoučkou voňavou orosenou jahodu jakou v krámě nekoupíš....hergot já na ty jahody ale dostala chuť No nic, pro dnešek končím, jdu s tím mým na večeři, máme takovou menší oslavu, měj se.

e.44 ( 8. května 2014 16:52 )

Máš pravdu, nejkrásnější dárek je ten co ti dokáže, že tě někdo vnímá, pamatuje si a chce ti udělat radost. Ať už jsou to květiny nebo třeba když jdeš někde kolem výlohy, jen tak proneseš "tohle by se mi moc líbilo, škoda že to už nemají v mojí oblíbené barvě" a pak to pustíš z hlavy a za půl roku to dostaneš jako dárek od někoho kdo to tenkrát náhodou slyšel..... Macešky mám taky ráda, letos se mi povedlo koupit bílé a mám je zkombinované s petrklíčema tří barev, vypadá to moc hezky.........tak snad už příroda nebude zlobit mě ani tebe a všechno nám pěkně pokvete.

e.44 ( 8. května 2014 14:53 )

Na gazánie je zatím brzo ale už mi kvetou krásně begónie a kejklířky. Mrazíky tu byly poměrně malé a kroupy jenom jak antiperle tak jestli se už příroda rozhodne nezlobit, budu mít krásné truhlíky i zahradu. Měj se pěkně a ať se daří tvým květinám.......

e.44 ( 8. května 2014 14:19 )

To bylo jenom pro srovnání. Trávila jsem tam jenom prázdniny. Jinak jsem byla městské dítě ale ta chatová kolonie byla pro srovnání se současnou vilkovou čtvrtí vhodnější než panelák kde jsme skončili po tom co nám komouši sebrali byt....ale to by bylo na dlouho... Za celý svůj život jsem měla možnost poznat dost prostředí ke srovnávání a nejlepší sousedské a vůbec mezilidské vztahy na mě čekaly až tady, co teď už deset let bydlíme.

e.44 ( 8. května 2014 14:10 )

To tvoje nekonkrétní psaní svědčí o tom, že pouze popisuješ svojí teorii o tom jak si myslíš že to dneska je a že si přikrášluješ vzpomínky. Já píši o tom co jsem zažila a jaké je to kde právě žiju, takže já vím a ty si můžeš to co si jenom myslíš strčit někam.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud