Šokující přiznání dealera: Metanol nám dodával lékař!

Autor: rys - 
7. května 2014
05:20

To je šok! Olomoucký lékař Vladimír Holibka (48) měl být dodavatelem jedovatého alkoholu, po němž zemřeli dva lidé. U soudu to uvedl obžalovaný majitel prodejny Luděk Vejmola (42).

Nekolkovaný alkohol jsem odebíral výhradně z likérky U Kapličky od pana doktora Holibky,“ uvedl před soudem Vejmola s tím, že k prodeji nekolkovaného alkoholu ho vedla snaha po větším výdělku.

„Pana Vejmolu neznám. Nikdy jsem ho neviděl. Od nás nikdy nic neodebral. My vyrábíme kvalitní likéry a nikdy jsme neměli žádné problémy,“ uvedl u soudu lékař a majitel likérky Holibka.

Majitel prodejny Vejmola ho poté označil za lháře. Soud byl odročen kvůli výslechu znalců a zajištění dalších důkazů.

kasharina ( 29. května 2014 08:57 )

Pletete si Holibku a Holibku...jsou dva bratři...

kozuska78 ( 18. května 2014 19:58 )

Jak může ten redaktor Ryšlink ze svědka-doktora, udělat v Blesku někoho,kdo pančuje nějakej jedovatej alkohol. Já být doktorem tak ho zažaluju a majitel blesku by ho měl vyhodit z práce.

ana.metal ( 18. května 2014 19:46 )

Vejmola je zloduch z charvát kdo to náhodou neví. Do svého obchodu kupoval jen to co bylo kradené, nebo levné. .v době kdy bylo 40 mrtvých začal prodávat alkohol,který beztak někdo někde vyhodil..on se žádné koruny neštítí, ani té nejšpinavější. Doufám že se z Charvát odstěhuje. Chudák pan doktor, operoval mě a je to slušný člověk . Strašné je když se na něm chce taková krysa jako Vejmola očistit.

rakosik ( 14. května 2014 14:14 )

tak tak at ten ču... ze zenitu o kterym bylo v sirokym okoli znamo ze prodava nejaky levny sracky, nehazi špínu na Kapličku...chlastáme ji s klukama nekolik let az dodnes a nedáme dopustit na jejich super rumíček! Asi kdyby to bylo tak jak tvrdí ten *** ze zenitu,kterej hrabal až dohrabal,tak tady dnes uz nepisu. Na zdravi at zije RUMIK od Kaple!

pytos ( 14. května 2014 13:08 )

Nedá mi to abych nereagoval...To už je snad zvrácený...Jak si naprosto beztrestně může dovolit kriminálník a člen party pokoutních obchodníků a výrobců jedovatého alkoholu Vejmola,člen party,která v honbě za ziskem se neštítila zabíjet nevinné lidi,obvinit Dr.Holibku a jeho firmu!!!To se bojí,že kdyby řekl pravdu a práskl své komplice,kteří s ním celou tu prasárnu spáchali a teď s ním sedí v base,že by nepřežil..? Proto hází špínu na poctivé podnikatele...Zaslouží si tento hajzl ten nejtvrdší trest a těžkej kriminál!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud