Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Podnikatel zažil kruté ponížení: Krásná přítelkyně ho bila a kopala do rozkroku!

Autor: shp - 
1. května 2014
14:44

Život pohledného mladého podnikatele Bena Waye (33) se změnil v peklo na Zemi, když potkal novou přítelkyni. Ta ho během vztahu brutálně bila a pravidelně kopala do rozkroku. Ben se nyní rozhodl prolomit ledy a o domácím násilí páchaném na mužích otevřeně promluvil.

Ben pracuje v sanfranciském Silicon Valley jako podnikatel v oblasti moderních technologií. V byznysu se mu dařilo a dokonce našel novou lásku. Ze seznámení s krásnou brunetkou se ale brzy stala noční můra.

Vyklubala se z ní totiž neskutečná agresorka, která Bena ponižovala a brutálně bila. Dávala mu pěstmi přímo do obličeje, rozškrábala mu kůži do krve, kopala ho pravidelně do rozkroku a dokonce mu probodla nohu botou s podpatkem.

Když už se domácí nedalo snést, natočil se její ataky na mobil, aby mu lidé věřili. Nakonec se rozhodl jít s celou věcí nejenom na policii, ale o svých útrapách se rozhodl veřejně promluvit, aby se ani ostatní muži bití partnerkami nebáli se svou situací něco dělat.

Jako důkaz o násilím páchaném na Benovi zveřejnil podnikatel SMSky. „Bila si mě. Většina mužů by tě uhodila zpět,“ psal v nich podnikatel. „Většina mužů by taky ne***vovala na to, že byla profackována,“ odvětila mu agresorka, která stane před soudem. Dnes už samozřejmě jako expřítelkyně.

jana999 ( 2. května 2014 10:13 )

no nechápu, když se mu to nelíbilo, že jí nevyhodil hned při prvním ataku?

c3rb3r0s ( 2. května 2014 09:00 )

Jako masochista bych za atraktivní přítelkyni, která by mě byla a ponižovala zaplatil zlatem A ten blbeček si ještě stěžuje a neváží si toho co má. Však on bude ještě litovat že se s ní rozešel až se mu to rozleží v hlavě.

salto ( 2. května 2014 08:17 )

Kdyby kopla do rozkroku mě, tak by si připadala jako když kopne do kovadliny

montyjack123 ( 1. května 2014 22:58 )

 bych ju dobil jak financ kozu a vyhodil ji ven oblkom m

rolpa ( 1. května 2014 18:03 )

valíme se smíchy

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud