Radek utekl z psychiatrické léčebny v Dobřanech: Viděli jste ho?

Radek Podlešák, nar. 12. ledna 1997 v Teplicích, trvale bytem Nerudova 316/4, 417 42 Krupka – Bohosudov.  (Autor: Facebook, PČR)
Autor: tp, Policejní deník - 
20. dubna 2014
16:54

Policisté pátrají po mladíkovi, který je pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany. Radek tam nebyl umístěn dobrovolně, okolí by však neměl být nebezpečný. Ovšem bez jeho prášků a léčby, kdo ví... Policie se proto obrací na občany: Viděli jste ho?

Mladý muž se nevrátil po vycházce se svou matkou, ovšem nikoli mimo léčebnu, ale pouze v jejím areálu. Útěk vypadá na promyšlený čin. V léčebně je nedobrovolně, je ovšem zcela příčetný. Neměl by být nebezpečný, bez svých medikamentů se ale může chovat nevyzpytatelně.

Mladíkovi je asi 18 let a na pravém předloktí má tetování ve tvaru srdce. Byl velice slušně oblečen, a tak nemusí být podezřelý na první pohled. V klasickém černém saku, bílé košili a s kravatou lehce zapadne do davu. Znamením pro okolí mohou být i jizvy, které má na obou předloktích.

"Jmenovaný je pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany. Jedná se o nedobrovolnou hospitalizaci. Hledaný mladík se nevrátil z povolené vycházky v Psychiatrické nemocnici Dobřany. Jmenovaný dle lékařů není nebezpečný sobě ani svému okolí. Mladík neužívá žádné léky, bez nichž by byl ohrožen na životě," říká nprap. Ing. Jan Koželuh, tiskový mluvčí PČR.

V případě jakékoliv informace k hledané osobě kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

vencapernik ( 21. dubna 2014 18:30 )

Kdyz uz neco tak vole na trafousi vole.

jarypadlo ( 21. dubna 2014 08:04 )

Podle podobného popisu jsem viděl asi 50 jemu podobých,opravdu je čeho se chytit.

mrdkazeman ( 20. dubna 2014 23:06 )

hoflhofl..tohle se dělá?Utíkat??

ruudazvostravy ( 20. dubna 2014 22:48 )

Yo,voni lydi řýkaly,že z blázynce utek ňákey Radek.,prey to bilo kůly tomu,že mu vichovatel natrch zadek.

babicovyjedy ( 20. dubna 2014 22:22 )

viděl jsem ho na Vencaplace sedat do taxálu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud