Na tuning party ve Vyškově prý znásilnili dívku (15): Policie pátrá po pachateli

Na srazu tuningových aut na letišti ve Vyškově došlo údajně ke znásilnění dívky (Foto z akce)
Autor: simao - 
20. dubna 2014
06:12

Ve Vyškově na letišti se konal z pátku na sobotu sraz vyznavačů tuningu. Přehlídku vylepšených aut doprovázela i velká party. Jenže když se dostávala do nejlepšího, došlo podle TV Nova k smutnému incidentu - patnáctiletou dívku prý někdo znásilnil. Policie nyní po pachateli pátrá.

K údajnému znásilnění patnáctileté dívky mělo dojít na Tuning motor party kolem půlnoci. Zatímco se na letišti ve Vyškově rozjela velká taneční party, doplněná nočním tuningem a strip show, dívku ještě v noci převezli do nemocnice.

Podle TV Nova pocházel pachatel z ciziny. "Během celého dne jsme prověřovali okolnosti tohoto případu a pátrali jsme po pachateli v rámci probíhající akce," potvrdila TV Nova vyškovská policejní mluvčí Iva Šebková.

"Policisté tady skutečně byli, prověřovali auta, ale nemám skoro žádné informace. Jen se ke mně zatím doneslo, že si dívka všechno vymyslela. Prozatím ale nic není podložené," řekl Vyškovskému deníku pořadatel akce Libor Houšť.

Přesto však policisté údajně intenzivně kontrolovali auta při jejich výjezdu z areálu a případem se patrně i nadále zabývá vyškovský policie. "V současné době je případ na začátku, takže se k němu nebudeme vyjadřovat," dodala však policejní mluvčí.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

podlesni ( 20. dubna 2014 13:47 )

Jak je možné, že patnáctileté holky chodí na takové akce? Pak se divíme vraždě v Jihlavě, znásilnění tady. Jestli rodiče nepovedou děti k zodpovědnosti, tak bude takovýchto případů jen přibývat.

hoflhofl ( 20. dubna 2014 13:30 )

Ty urcite, ty primitivecku. Takovi jako ses ty mají nouzi o zensky do smrti.

hoflhofl ( 20. dubna 2014 13:29 )

To je druha vec, nemela tam co delat. Ale ted je potrebne resit to znasilneni, ze?

jancibobo64 ( 20. dubna 2014 13:26 )

A čo tam hladala 15 ročná v noci???? Rodičia kde vtedy boli???

hoflhofl ( 20. dubna 2014 12:57 )

Chudak holka a primitiveckove si tady z toho delaji prcu, ze?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud