Pátek 3. prosince 2021
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Čech a Slovák znásilnili v Británii mladou dívku: Nabídli jí odvoz, místo toho ji zdrogovali

Čech Jan Gorol (54, vlevo) a Slovák Vojtěch Bady (35) si ve Velké Británii odpykají několikaleté tresty za znásilnění.
Čech Jan Gorol (54, vlevo) a Slovák Vojtěch Bady (35) si ve Velké Británii odpykají několikaleté tresty za znásilnění.  (Autor: Yorkshire Evening Post)
Autor: INT, lm - 
12. dubna 2014
09:21

Čech Jan Gorol (54) a Slovák Vojtěch Bady (35) si od anglického soudu odnesli několikaleté tresty za to, že opili, zdrogovali a znásilnili mladou zranitelnou Britku (21), která je požádala o pomoc.

Jednadvacetiletá dívka muže poprosila o pomoc v obchodě v anglickém městě Leeds. Krátce předtím byla propuštěna z nemocnice, kde se jeden den léčila poté, co zkolabovala po nadměrném vypití vodky.

Bady a Gorol dívce slíbili, že ji zavezou domů. To ale neměli nikdy v plánu. Cestou koupili vodku a kolu. Dívku poté odvezli do cizího domu, kde ji přinutili vypít alkohol smíchaný s viagrou. Po třech skleničkách ji Slovák znásilnil. Poté dívku převezli do bydliště Gorola, kde ji znásilnil i Čech. Dívce následně nechali pět liber (asi 165 korun), aby se dostala domů.

Britský soud s oběma muži neměl slitování. Jan Gorol, který do Velké Británie přišel v roce 2011, se k ohavnému činu přiznal. Ve vězení si odpyká 7,5 roku a poté bude vyhoštěn. Ženatý otec dvou dětí se navíc musí zaregistrovat jako sexuální násilník. Slovák Vojtěch Bady si od soudu odnesl trest ve výši devíti let odnětí svobody.

eugenonody ( 22. července 2014 22:34 )

 Anglicanka blba ; ozralkina kurva jedna.

eugenonody ( 22. července 2014 22:32 )

 to je moc tvrdej trest za ochotu se povozit.

bibs_7 ( 13. dubna 2014 12:57 )

no vsak z druhej strany zas hej, ked sa clovek pozrie, po akej diagnóze ju prepustili aj z nemocnice. A následne akých oslovila, s takými sa viezla. Povedal by az clovek, ze toto bola pekne rýchla karma za imbecilitu.

jana999 ( 13. dubna 2014 10:04 )

to byla ale blbka k takovýmhle vlézt do auta asi taky cikorka

bibs_7 ( 13. dubna 2014 09:56 )

ale chodte do***e so Slovákom, aký Slovák, údený parazit. A príde mi hodne nefér, ze ho potom vyhostia nazad na Slovensko. Nedá sa priamo do rodnej domoviny? ;)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání