Naštvaná žena hodila po Hillary Clinton botu: Politička uhýbala jako v grotesce!

Autor: shp - 
11. 4. 2014
20:50

Někdejší první dáma a ministryně zahraničí Spojených států Hillary Clinton se při svém projevu v Las Vegas pořádně zapotila. Naštvaná žena po ní z hlediště hodila botu. Clinton však ukázala svoji kondičku, když se jí podařilo hozené botě uhnout.

Událost se odehrála v městě hříchů, kde Clinton vystupovala v rámci akce organizované Střediskem pro průmyslovou recyklaci. Botu po političce hodila rozhněvaná blondýna.

Clinton ale celou situaci zvládla s poklidem. „To na mě někdo něco hází? To byla bota? To má být součást vystoupení cirkusu Cirque du Soleil?“ řekla s humorem.

Jakmile se ještě více zorientovala, dodala: „Můj Bože, nevěděla jsem, že průmyslová recyklace je tak kontroverzní. Díkybohu, že nehrála softball jako já.“ Ochranka ženu vyvedla a předala policii. Na akci nebyla akreditovaná.

Někdejší první dáma USA není prvním politikem, po kterém hodili botu. Stejný útok zažil i někdejší šéf Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahn a americký prezident George Bush. Útok botou na něj se stal nechvalně proslulý.

Video Útočnice hodila po Hillary Clinton botu. Minula! - Reuters

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kobyla1 ( 30. srpna 2014 11:47 )

A ti Američani se nepoučí a nepoučí - kdyby místo boty použila granát, tak by Hilda neuhnula

kobyla1 ( 30. srpna 2014 11:46 )

Zbytečně té americké kravce lezeš do pérdele debile - stejně ti nedá Chtěl bych vidět jak by vtipkovala a uhýbala, kdyby po ní ta ženská mrskla odjištěný granát.......to by se Hilda smíchy neudržela

itartas ( 12. dubna 2014 21:16 )

zabibol...cha cha cha jak vtipné!

zabibol ( 12. dubna 2014 16:29 )

Je vidět, že paní Clintonová má úroveň a vzala věc s nadhledem. Házení botou je ubohý zlozvyk podělaných muslimských košiláčů. V Rusku by po ní botu nehodili, protože na žádné nemají.

japos22 ( 11. dubna 2014 21:47 )

Zase vedle

Zobrazit celou diskusi
Další videa