Smrt krásné Renáty (†26): Vrah jí nechával tajemné vzkazy! Proč?

Autor: ljš, Čas.sk - 
24. 3. 2014
21:32

Vydírání, peníze nebo nešťastná láska? Rodina zavražděné Renáty (†26) stále neví, proč dvaačtyřicetiletý Vlastimil jejich krásnou dceru za bílého dne uprostřed Bratislavy zavraždil. Rozplést jejich podivný vztah by mohly tajemné vzkazy, které vrah své oběti nechával ve schránce v domě jejích rodičů.

Přestože rodiče Renáty Vlastimila nikdy neviděli, vědí, že se s ním dobře znala. "O nějakém Vlastimilovi mluvila. Říkala, že pokud bude něco ve schránce, ať to nevybíráme," řekl se slzami v očích zdrcený otec Renáty serveru Čas.sk. Podle něj mohly být motivem peníze nebo vydírání. Renáta totiž pracovala jako úřednice na ministerstvu financí.

Rodina, která stále popírá, že by Renáta s Vlastimilem byli milenci, si však nedokáže vysvětlit záhadné vzkazy, které jí doma nechával. "Jednou jsme našli ve schránce klíče, jakoby od domu, a kreditní kartu s jeho jménem. Dcera to potom vzala do Bratislavy. Vypadalo to,  jako by jí pronajímal nějaký byt," vysvětlil otec.

V Topolčanech, odkud pocházel, byl kvůli svým podivným obchodům Vlastimil známá firma. "Pár lidí připravil o majetek, vždycky se pohyboval na vyšších místech. Nikdo neví, v čem skutečně podnikal, ale vždycky měl hodně peněz. Té ženě zřejmě půjčil byt, z čehož mohly vzniknout problémy," řekl server nejmenovaný zdroj.

Vlastimil, který byl ženatý a měl dvě děti, zavraždil Renátu v pátek v půl páté odpoledne v Bradlianské ulici v Bratislavě. Dívka seděla za volantem svého vozu, muž k ní přistoupil a zastřelil ji několika ranami do srdce. Pak se vrátil od svého auta, kde spáchal sebevraždu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

wimr.dan ( 25. března 2014 02:06 )

ovšem tvoje maminka byla sv.iňka která šukala s vlčákem tvýho fotra a když tě vip.rdla v psí boudě tak se sama divila co seš to za přiblblýho z m r d a

Zobrazit celou diskusi
Další videa