Bicáky jako balvany: Potrhlý muž si do svalů vpíchl olej a alkohol a hrozí mu smrt!

Autor: shp - 
10. března 2014
17:57

Touha po pořádných svalech dohnala Brazilce Arlinda de Souza (43) k šílenému činu. Do bicepsů si vpíchl minerální olej a alkohol. Ruce teď sice má jako kulturista, ale pouze vzhledově. Kdyby začal zvedat velké váhy, výplň v jeho svalech by praskla, což by ho mohlo i zabít!

Jako mladý sledoval Arlindo jeden akční film za druhým. Jeho hrdinou se stal Arnold Schwarzenegger, ve kterém se vzhlédl. Chtěl mít svaly jako on. Jenže v posilovně se mu nedařilo, a tak se Brazilec porozhlédl po nelegální alternativě.

Nepřemýšlel a do bicepsů si nechal vpíchnout kombinaci minerálního oleje a alkoholu. Ruce teď má jako Pepek námořník, ale do posilování se vrhnout nemůže. Při velké zátěži by mu mohly ruce doslova rupnout a hrozila by jejich amputace, případně dokonce i smrt.

Že si Brazilec zničil zdraví, musí být jasné každému, kdo má všech pět pohromadě. Arlinda přitom od škodlivého zákroku neodradilo ani to, že po něm zemřel i jeho nejlepší kamarád. Magor.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

luckypunch ( 11. března 2014 10:16 )

Těmhle dementům bych ten synthol nastříkal do těch dutých kebulí. Tímhle sajrajtem se napíchat= pomalá, ale jistá smrt. Fakt na blití co lidi dokážou....

misanek70 ( 11. března 2014 00:20 )

idiot...

dyskrymynaclja ( 10. března 2014 20:41 )

Do hlavy si měl nastříkat h.ovno aby tam neměl zcela prázdno

naidka ( 10. března 2014 20:18 )

Ta hmota na jeho pažích vypadá jako nafukovací křidýlka pro neplavce.

naidka ( 10. března 2014 20:16 )

hotový jaderný fyzik.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud