Byt v pražském paneláku si Ruska přestavila na zámek. Podívejte se!

Autor: ska, lvi - 
16. ledna 2014
17:55

Zlatý lustr, barokní sedačky a obrazy na zdech. Vypadá to přesně jako zámecký salonek, a přitom je to obývák v paneláku. Podobně je zařízen i zbytek bytu na pražském Chodově. Koupit si ho můžete za necelých 3,5 milionu korun!

Takový byt, jaký je v Augustinově ulici na Praze 4, se jen tak nevidí. Obývák vypadá jako vystřižený ze zámku, podobně i jídelna s masivním stolem a sekretářem. Oproti tomu koupelna i další z pokojů odpovídají modernímu bydlení. A v ložnici je na zdi plazmová televize... Luxusní panelákové rezidence o 81m² (3+kk) se však ruská majitelka zbavuje - za 3 399 000 korun.

Další statisíce by mohla utržit za honosné kousky nábytku, kterými je byt vybaven. Některé z nich jsou totiž dělané na zakázku a na první pohled jsou od skutečných starožitností k nerozeznání. „Prodává se to bez zařízení. Některé věci by tam majitelka byla ochotna nechat, ale to je na dohodě,“ vysvětluje realitní makléřka, která tenhle zámeček prodává.

andorea ( 17. ledna 2014 13:28 )

hromosvody ( 17. ledna 2014 13:02 )

Tohle se mi opravdu nelíbí. Možná ještě zakomponovat do zařízení kousek, dva starožitnosti ale o to víc se musí s citem, aby to ladilo a nerušilo původní záměr. Nebydlím v paneláku ale umím si asi představit ten šok když návštěva po určité době strávené "na zámku" vyjde na chodbu a i kdyby to byly rezidenční byty, pořád to naruší tu původní atmosferu. No nic, prostě proti gustu žádnej dišputát. Já bych se tam ale necítil dobře

zabibol ( 17. ledna 2014 11:59 )

To má ještě nakradené z dob okupace Československa. Nebo jí to darovali soudruzi komunisti. Ti rádi kradou, znárodňují a rozdávají z cizího.

dandova ( 17. ledna 2014 08:25 )

dandova ( 17. ledna 2014 08:24 )

Koukám, že Mojsejovou už pustili.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud