Nejhloupější zloděj v Česku: Zapomněl si na místě činu občanku!

Ilustrační foto
Autor: lvi - 
13. 1. 2014
14:51

Na titul nejhloupější zloděj Česka útočí muž, který loni v prosinci v Neratovicích vyloupil garáž. Mimo jiné odcizil například skelnou vatu. Netušil ale, že během akce na místě vytrousil svůj občanský průkaz.

"Pachatel vnikl v polovině prosince 2013 do areálu v Neratovicích, ulice Kostelecká. Zde následně poškodil ostění plechové garáže, vnikl dovnitř a vynosil ven několik věcí, včetně pytlů se skelnou vatou. Věci nechal pohozené před napadeným objektem a nakonec odešel z místa s prázdnou," řekl TV Nova k případu policejní mluvčí Václav Tichý.

Pro muže zákona nicméně nepředstavovalo řešení zmíněného případu vážnější problém, jelikož jim jej ulehčil sám zloděj. Jeho občanský průkaz totiž nalezli u umíněné garáže a zjistili, že se jedná o známého recidivistu.

"Ještě než skončil v rukou policistů, stačil muž navštívit jednu z místních prodejen potravin, kde odebral zboží v hodnotě 45,-Kč a pokusil se odejít bez zaplacení. Na místě byl zachycen ostrahou," doplnil pro TV Nova Tichý.

Za krádež hrozí čtyřiadvacetiletému muži až tříleté vězení.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa