Slovenský expremiér Dzurinda: V opilosti upadl a rozbil si hlavu. Skončil v nemocnici

Expremiér Dzurinda utrpěl zranění hlavy. Podle svědků byl silně opilý
Autor: ČTK, ljš - 
7. 1. 2014
10:15

Tohle musela být pořádná viróza! Bývalý slovenský premiér Mikuláš Dzurinda si uřízl pořádnou ostudu, když vyšlo najevo, že se na oslavě osmdesátin exprezidenta Rudolfa Schustera opil tak, že si před hotelem rozbil hlavu o chodník.

Bývalý slovenský premiér z let 1998-2006 Mikuláš Dzurinda skončil v pondělí večer v košické nemocnici s rozbitou hlavou. Podle svědků si politik způsobil zranění sám, když opilý upadl na ulici. Dzurinda se údajně chvíli před pádem vrátil od někdejšího prezidenta Rudolfa Schustera, který v těchto dnech oslavuje 80. narozeniny.

Osmapadesátiletý poslanec upadl před hotelem Hilton, v němž je během své návštěvy Košic ubytován. Podle svědků byl silně opilý. "Viděli jsme ho na vlastní oči. Sotva stál na nohou," řekli deníku Korzár dva taxikáři. Podle nich se politik večer vrátil od Schustera, načež si chtěl před hotelem dát cigaretu. Když si ji zapálil, hodlal se zády opřít o odpadkový koš, ale minul jej, upadl a uhodil se do hlavy o chodník.

Hotelová ochranka mu poté pomohla na nohy a zavolala sanitku. Podle mluvčí košické nemocnice Ladislavy Šustové jej ošetřili lékaři na klinice úrazové chirurgie a nechali si jej přes noc na pozorování. Podrobnosti o jeho stavu či o charakteru zranění mluvčí neuvedla.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

alenealejo ( 7. ledna 2014 23:04 )

vrtajzub jéjo...dík za krásne oslovenie,pohladilo to moju dušičku... Nemám,ale už je na ´´ceste´´.

namoroman ( 7. ledna 2014 22:56 )

Už je dávno po začátku roku. To Slováci ale mají v sobě...chlaščú ani hovada

namoroman ( 7. ledna 2014 22:54 )

A co s tím má EU?

namoroman ( 7. ledna 2014 22:53 )

Ten se teda musel pořádně ožrat-ožran jeden ožratý

namoroman ( 7. ledna 2014 22:51 )

No co, jsou na sebe hodní a milí... To neznáš?!

Zobrazit celou diskusi
Další videa