Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Opravdu pokroková doktorka: Rakovinu léčí vibrátory!

Doktorka Mary Jane Minkin ordinuje svým pacientkám léčbu vibrátorem.  (Autor: profimedia.cz/Archiv Mary Jane Minkin)
Autor: shp - 
2. ledna 2014
21:50

Rakovina je jednou z nejzákeřnějších chorob a její léčba pomocí chemoterapie je dosti radikální a bolestivá. Americká porodnice a gynekoložka Mary Jane Minkin ji však léčí způsobem, ehm, velmi příjemným. Ke zmírňování devastujících účinků rakoviny ordinuje pacientkám používání vibrátoru.

Rozkoší proti děsivé nemoci? Podle Mary Jane Minkin z univerzity Yale ano! Uznávaná doktorka říká, že používání vibrátoru, který způsobuje dostatečné prokrvení pohlavního orgánu, zahání bolesti díky vyplavování endorfinů.

Používání vibrátoru navíc zmírňuje negativní projevy menopauzy. „Na univerzitě Yale mám speciální program pro ženy, které přežily gynekologické formy rakoviny. Pomáháme jim s jejich sexuálním životem, který je při rekonvalescenci velmi důležitý,“ prohlásila Minkin pro web Vice.com.

Šťastné vaginy

„Spousta pacientek trpí přílišnou suchostí vaginy a sex je pro ně bolestivý. Naším úkolem je, aby pro pacientky byl sex příjemný i po prodělané rakovině a menopauze. Chceme, aby měly šťastné vaginy,“ dodala. „Našeho programu se neúčastní všechny pacientky, ale jde o nemalou část,“ uzavřela Minkin.

Vibrátory se v lékařství používaly již v minulosti. Ve 20. století jimi lékaři léčili psychózu a deprese. I když měla léčba zajímavé výsledky, byla příliš kontroverzní a brzy byla ukončena.

pettrr ( 3. ledna 2014 20:08 )

Existuje i přírodní zabiják rakoviny, viz odkaz www.folaxan.com

zadnice ( 3. ledna 2014 10:10 )

Chceme, aby měly šťastné vaginy,“ dodala. Také bych doma potřeboval mít několikrát denně šťastnou vagínu a mohla by být klidně i suchá - to se dá zvlhčit.

turan ( 2. ledna 2014 23:07 )

A chlapom ho strká kde?A sú spokojní?

thomasino18 ( 2. ledna 2014 22:40 )

To asi bude příbuzná drátha,taky dělá zázraky.Ale ne ve financích

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud