Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Druhá žena miliardáře Vítka: Jak potkala realitního prince Radovana

Autor: simao - 
18. prosince 2013
14:09

Rozvod s Evou Vítkovou v roce 2008 byl pořádně divoký. Miliardář Radovan Vítek (42) je však opět šťastný - díky druhé manželce Marii, se kterou má tři děti. Vzali se v roce 2009 a Vítková nyní prozradila, kde a jak svého manžela vůbec poznala. 

Marie Vítková (za svobodna Geidlová) o vztahu s miliardářem Vítkem říká: "Potkali jsme se na narozeninách jednoho našeho dobrého kamaráda, kde jsme si byli navzájem představeni. Dobře jsme se bavili. Nevím, jestli proto, že jsme oba z Brna, ale nechodili jsme spolu od začátku, ale až hodně dlouho potom." Prozradila to v rozhovoru pro idnes.cz. Seznámili se přitom patrně ještě v době, kdy měl Vítek doma první manželku Evu. Tvrdí však, že byli jen přátelé. Nyní spolu mají doma dvě dcery a syna, vychovávají také dalšího Vítkova potomka Radovana, kterého má podnikatel Vítek právě z prvního manželství.

Divoký rozvod s Evou

Jednoho z nejbohatších Čechů Vítka přitom rozvedl soud po tahanicích v roce 2008, vyrovnání však bylo dořešeno později. S předchozí manželkou Evou (dívčím jménem Klubkovou) se přitom Vítek oženil taktéž v Brně v roce 1995. Žili spolu v luxusní vile v Praze, jenže v říjnu 2004 se rozešli údajně kvůli vzájemné nevěře,. V lednu 2005 pak začala mela kolem "nejdražšího rozvodu v Česku", neboť při majetkovém vyrovnání žádala o rekordní částku - 3,63 miliard korun! V listopadu 2010 se situace otočila a Eva Vítková dostala "pouhých" 50 milionů.

Spokojená Marie

Války v soukromí Radovana Vítka je však nejspíš již minulostí. Druhá manželka Marie s ním vypadá velmi spokojeně. "Můj muž chodí každý domů přesně v pět, trávíme spolu spoustu času, chodíme se psy, do lesa, konzultujeme spolu všechny projekty, žijeme úplně normální život," libuje si v rozhovoru. Je to v ostrém kontrastu s tím, jak před časem popisoval již nefungující vztah mezi Vítkem a Evou šéf ochranky Vítkovy první ženy a její řidič Josef Ševčík: "Každý si žil svým životem. On pracoval, ona jezdila po nákupech..."

Vítek prý svou druhou partnerku Marii uchvátil především charismatem. Realitní magnát, stojící v čele realitní investiční skupiny CPI Group, však má zajisté i jiné přednosti. Jeho majetek odhadl v říjnu časopis Týden na 18 až 20 miliard a umístil ho hned za trojici boháčů Kellner - Babiš - Tykač.

marekpazdera ( 18. prosince 2013 19:28 )

Prasátko, které skrblí na bývalé ženě, nemá koule. Mimochodem je o dost hezčí než ta co má teď.

ninga ( 18. prosince 2013 16:53 )

Jméno VÍTEK Radovan Akad. rok 2004/2005 Zadávající katedra KPF Datum obhajoby 26.4.2005 Typ práce diplomová Stav práce Dokončená práce s úspěšnou obhajobou ( [Dokončená práce s úspěšnou obhajobou.] ). Hlavní téma Metody balistického zkoumání, zbraň, střelivo a související právní otázky v praktické kriminalisticko balistické expertize

andreslawicky ( 18. prosince 2013 16:52 )

Neužívá titul Judr. ale Mgr. troubo tak že jsem psal zcela o něčem jiném

ninga ( 18. prosince 2013 16:51 )

povrchně, jako všechny zde. budí dojem uhlazeného aristokraticky pravicového podnikatelsko-budovatelského budižkničemu

andreslawicky ( 18. prosince 2013 16:50 )

Nepsal jsem o Plzni troubo

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud