Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Babčo, vstávej! Zloděj pětkrát vykradl dům v přítomnosti spící důchodkyně.

Skrytá kamera pomohla zachytit zloděje, který vykrádal byt, zatímco jeho majitelka důchodkyně spala.  (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
10. prosince 2013
06:15

Dům Margaret Woodward (68) byl za poslední dobu pětkrát vykraden. Britská důchodkyně už uvažovala nad sebevraždou, byla zoufalá. Svůj dům totiž zřídkakdy opouštěla. Policie proto do něj nainstalovala skryté kamery, které lupiče zachytily! Kradl totiž v době, kdy si babča dávala šlofíka!

Paní Woodward z britského Derbyshire byla naprosto zoufalá. Její dům byl již pětkrát vykraden, a jen jedinkrát zloděje slyšela. Tehdy si vzala násadu od koštěte a vyběhla za ním. Vykutálený chmaták byl už ale dávno pryč.

Policisté tak nainstalovali do domu důchodkyně kamery, které zachytily neuvěřitelnou skutečnost. Zloděj totiž nerušeně vykrádal byt babičky, zatímco spala v křesle.

V době, kdy spala, ji obcházel a prohlížel si v bytě věci a přemýšlel, co ukrást. Takto si odnesl věci v celkové hodnotě 35 500 korun. Díky kamerám se zloděje podařilo vypátrat a dopadnout.

Muž, který byl identifikován jako Patrick Reid (51), si momentálně odpykává ve vězení trest odnětí svobody v délce 4 roky a 8 měsíců. Ty dostal celkově i za další krádeže a trestné činy.

mustafaibrahim ( 10. prosince 2013 12:26 )

Možná by nebylo špatné se zamknout Paní má štěstí že se nevzbudila, už tady taky nemusela byt.

strnad86 ( 10. prosince 2013 10:37 )

Ahoj , už máte dárky na Vánoce? Portál www.AkceZ.cz Vám jako 1. v ČR vrátí peníze nejen za nákup v e-shopech, ale i za platbu pojištění či půjčku. Podívejte se!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud