Přispějte na dobrou věc: Vydražte srdce pro děti! Startujeme právě dnes

Autor: red - 
8. 12. 2013
07:11

Je to skvělá šance, jak pomoci nemocným dětem a současně získat unikátní dřevěné srdce vyzdobené Tomášem Klusem, Lucií Bílou a dalšími. Aukce ve prospěch projektu Blesk Srdce pro děti začíná na portálu aukro.cz právě dnes, zapojit se do ní můžete i vy!

Komu pomůžete: Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je zejména pomáhat vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů a malým pacientům hospitalizovaným na dětských odděleních nemocnic a také dětem v rehabilitačních stacionářích a v dětských domovech.

Co se draží: Dřevěná srdce z dílny řezbáře Jiřího Soubusty, která výtvarně ztvárnili a pojmenovali Lucie Bílá, Tomáš Klus, Tatiana Kovaříková, Martin Dejdar, Tereza Kostková, Vilém Čok a Štefan Margita. Vyvolávací cena je 1 Kč.

Galavečer už za týden! Aukce vyvrcholí příští neděli 15. prosince na benefičním galavečeru, který v přímém přenosu vysílá TV Prima z Obecního domu v Praze.

Aukce začíná právě dnes na www.aukro.cz

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

strnad86 ( 9. prosince 2013 11:37 )

Ahoj , už máte dárky na Vánoce? Portál www.AkceZ.cz Vám jako 1. v ČR vrátí peníze nejen za nákup v e-shopech, ale i za platbu pojištění či půjčku. Podívejte se!

abzk ( 8. prosince 2013 13:57 )

Koukám ty máš taky těžkej problém rozpoznat typ akce a vědět komu je určená

abzk ( 8. prosince 2013 13:55 )

Ty si pako Nejde o to kolik má. Jde o to jestli dá. Je jedno kolik dá, když to dá rád.

abzk ( 8. prosince 2013 13:53 )

abzk ( 8. prosince 2013 13:52 )

Někdo z koho odkapává žluč jak z tebe by stejně nic nedal ani kdyby měl tu třicítku denně

Zobrazit celou diskusi
Další videa