Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Dnes má svátek nejdražší tunel Česka - Blanka. Zasypte miliardovou díru vtipy a komentáři!

Autor: simao - 
2. prosince 2013
15:15

Je jedním z novodobých symbolů Česka. Blanku zná u nás takřka každý. A je jisté, že na tenhle tunel se jen tak nezapomene. Otázka však je, jestli ho někdo někdy dostaví. Tahanice kolem Blanky, které z "černé díry na peníze" udělaly rázem "černou stavbu", neberou konce. Přesto se najde důvod k úsměvu. Po internetu koluje řada vtipů o Blance, která má právě dnes svátek. Podívejte se na některé z nich a přidejte svůj vlastní!

"Policie vyjádřila obavy, že Blanka je tunel." Narážek na tunelový komplex Blanka se na internetu najde řada. A také zdařilých vtípků a koláží, které má na svědomí grafik Ateo. Kdy jindy si je připomenout, když ne právě dnes. Blanka totiž slaví svátek. Jsou to však značně bouřlivé oslavy. Kolem budoucnosti známého tunelu panují nejasnosti. Navzdory tomu, že v kontroverzním pražském projektu již zmizely miliardy.

Podle primátora Hudečka však nemá město se stavební firmou Metrostav uzavřenou platnou smlouvu. A Blanka je tak rázem černou stavbou! Všechny práce na tunelovém komplexu přitom byly podle Hudečka objednané za někdejšího primátora Pavla Béma... A tak se řeší, co dál. Nad Blankou přitom řada lidí kroutí hlavu. Projekt měl stát původně něco přes dvacet miliard, nyní to vychází na 37.

Spekulovalo se však dokonce, že se bude muset Blanka zasypat! To by přitom byla pořádná fuška. "Která ženská má největší díru: No přece Blanka. Podívejte se, jaká je na Letné vykopaná jáma..." To je další z internetových, tentokrát poněkud košilatých vtipů na Blanku. Všem Blankám se samozřejmě omlouváme, nemají s tunelem za miliardy nic společného.

kloucek1970 ( 9. prosince 2013 13:50 )

Chceme, aby Tunel Blanka posloužil v zimě 2013/2014 jako úkryt před mrazem pro lidi bez domova. Teplota 10°C v tunelu zachrání mnoho lidských životů. https://www.facebook.com/Tunel.Blanka.bezdomovcum

marci5 ( 2. prosince 2013 19:58 )

tak a je to tady vytunelovanej tunel a peníze pristaly nekomu na konte a nebudou

jarda304 ( 2. prosince 2013 16:32 )

právě, zjveně Hudeček celou dobu jen kecá ve stylu "který blbec to dělal přede mnou" a "chyťte zloděje" jen, aby se dostal ke korytu a na Béma sám nic nemá, jinak by nevymýšlel blbosti o neplatnosti smlouvy. Když se Hudečkova parta dostala k moci, předvedli jen, jak jsou sami neschopní. A nejde jen o Blanku, zadili o třeba okruh D1-Běchovice atd. Zato máme seznamovací vagon v metru

jarda304 ( 2. prosince 2013 16:29 )

hlavně co nejdříve dostavět a spustit do provozu ! dnes jsem stál na Letné zase 40 minut

cid2000 ( 2. prosince 2013 16:27 )

...a co pan Bém? Už jej kontaktovala zdejší policie nebo nějaký státní zástupce pokyn k jeho návštěvě?

Zobrazit celou diskusi