Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

V USA prý zabili vnuka Milouše Jakeše: Petr zemřel při rvačce?

Autor: shp - 
21. listopadu 2013
20:21

Vnuk komunistického pohlavára Milouše Jakeše (91) Petr údajně zemřel v americkém Los Angeles. Osudnou se mu měla stát rvačka, ze které nevyšel jako vítěz, informovala TV Nova.

Petr Jakeš odcestoval do USA přibližně před měsícem kvůli studiu. V Los Angeles si ale podle přátel přivydělával jako vyhazovač v jednom z místních nočních klubů. Není ale jasné, zda se bitka, při které měl zemřít, odehrála právě v něm.

Miloval bojové sporty

Osudná rvačka se měla odehrát již před dvěma týdny. Ministerstvo zahraničí však nechce tuto informaci komentovat. Jediné, co potvrdilo, bylo, že v Los Angeles skutečně v tuto dobu zemřel český občan. Nepotvrdilo ani vraždu, pouze úmrtí. Petr měl v oblibě bojové sporty, což je patrné i z jeho profilu na sociální síti Facebook.

Podle televize má být pohřeb Jakešova vnuka již příští týden. Pokud se informace potvrdí, bude to pro Milouše Jakeše zdrcující zpráva. Jakeš byl za minulého režimu generálním tajemníkem ÚV KSČ, od 90. let žije v ústranní s manželkou Květenou. Občas však vyrazí na veřejnost - při mítincích KSČM, či nedávno na "sraz papalášů" při křtu knihy Miroslava Štěpána.

anna1234 ( 22. listopadu 2013 18:30 )

..hezký večer a díky rentierskej

anna1234 ( 22. listopadu 2013 18:23 )

.. ty sis hned představila výlet poslyš tady asi o výlet nepůjde, ale o pohřeb, to je přece to, oč tu běží

jana999 ( 22. listopadu 2013 16:51 )

a komu ublížil a jak, já teda jakeše nepamatuji v tý době jsem byla v NSR, odešla jsem za Husáka ale ani ten mi nějak neublížil?

jana999 ( 22. listopadu 2013 16:48 )

je ty si hloupá, to já bych do USA jela hned a kdyby to bylo na Floridu tak ještě raději, já teda zimu moc nemusím

jity ( 22. listopadu 2013 12:50 )

Jste horší než celí soudruzi, přejete smrt klukovi, kterého ani neznáte. On si svého dědka nevybral, tak co do něj kopete a přejte mu smrt. Hlavně, že nejsme jako oni, dokážete být ještě horší.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa