Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Smrtelná nehoda v Plzni: Dva mladíci ujížděli policii, narazili do stromu!

Autor: ČTK, geo - 
3. listopadu 2013
12:18

Zbytečně vyhaslé životy dvou mladých lidí. Auto jedoucí obcí stokilometrovou rychlostí zachytil policejní radar, došlo k honičce, která skončila nárazem auta o do stromu. Mladíkům již nebylo pomoci.

Nehoda se stala na výjezdu z Plzně směrem na Třemošnou. Osobní auto narazilo čelně do stromu, jak řekl novinářům řídící důstojník krajských hasičů. Doprava na silnici byla omezena. Podle městské policie, která na místě měřila, jelo auto nepovolenou vysokou rychlostí.

Nehoda se stala okolo 7:35 blízko Kamenného rybníka u výjezdu z Plzně "Máme potvrzena dvě úmrtí. Naše jednotka je na místě a zajišťuje likvidaci havárie," doplnil řídící důstojník hasičů.
    

Podle mluvčí plzeňské městské policie Jany Pužmanové strážníci měřili preventivně rychlost v okolí hřbitova. "Auto tudy projelo rychlostí 96 až 99 kilometrů za hodinu. Strážníci za autem chvíli jeli, ale situaci vyhodnotili tak, že věc předají správnímu orgánu a auto otočili. Nehodu, která se stala dál, ani neviděli," popsala Pužmanová.

cilek ( 6. listopadu 2013 00:26 )

Proč debílkové? Řídili snad oba?

jahodove_ticho ( 3. listopadu 2013 20:18 )

V tomhle počasí to poslat stovkou přes město a venku víc...to musí být vysoký level kre+énismu!

miriam ( 3. listopadu 2013 20:03 )

kájo, že ty blbě vidíš? nepleteš si ho s "hofihofi"?

nojasne ( 3. listopadu 2013 19:36 )

Taky nikomu nic zlého nepřeju a proto jsem rád, že ti dva bezmozkové sebou cestou na onen svět nevzali nikoho nevinného.

vary ( 3. listopadu 2013 18:59 )

O dva ču.ráčky míň.

Zobrazit celou diskusi
Další videa