Chlapec (†17) spadl v Černošicích pod vlak: Vytlačili ho z perónu, na místě zemřel!

Mladík (†17) spadl v Černošicích pod vlak, na místě zemřel.
Autor: ČTK, sch - 
22. 10. 2013
10:00

Kvůli tragédii v Černošicích u Prahy asi dvě hodiny nejely rychlíky směrem na Plzeň. Sedmnáctiletý chlapec spadl pod projíždějící vlak, na místě zemřel. Když dorazili jeho rodiče, maminka se zhroutila.

V Černošicích u Prahy okolo deváté ráno spadl mladík do kolejiště zrovna ve chvíli, když projížděl vlak. Podle informací Blesku nešlo o sebevraždu, spadl tam při tlačenici na nástupišti.

Na místo bylo velmi složité se dostat, vzhledem k tomu, že se tragédie odehrála na přejezdu. Jakmile ale na místo přijeli mladíkovi rodiče, jeho maminka se zhroutila.

Nehoda se stala krátce po 8:00, rychlíky začaly jezdit asi po dvou hodinách po jedné koleji. Zastavení provozu se podle drážního webu dotklo šesti dálkových spojů a osmi osobních vlaků. Některé z nich byly vedeny odklonem po trati přes Rudnou u Prahy.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

anonym167 ( 12. listopadu 2013 18:00 )

Ani nevíte kdo to byl a máte plnou hubu keců, laskavě se zdržte hloupých nebo nesouvisejících komentářů, už jenom kvůli jeho rodině a blízkým přátelům. A to, co tady píše Blesk je lež, vůbec to takhle nebylo. Nazývat idiotem mladého chlapce, který zemřel nešťastnou náhodou mi nepřijde normální, to může jen narušený člověk. Upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

situacejejina ( 23. října 2013 15:51 )

Panebože jakej plot? Podchod tam je a také cedule, aby jej všichni ráčili používat - to je čirý alibismus!!!! KDYŽ UŽ LEZU DO ZAKÁZANÉHO PROSTORU - TAK SE MUSIM P O Ř Á D N Ě rozhlédnout! Zkuste si tam stoupnout s kamerou a uvidíte, co jste v životě neviděli, čeho jsou cestující schopní - to až tuhne krev v žilách

sabartnok ( 22. října 2013 23:10 )

"Došlo k usmrcení sedmnáctiletého chlapce. Ten do stanice přijel vlakem ve směru od Prahy. Přejezdové zabezpečovací zařízení, které jej mohlo upozornit, že se do stanice blíží další vlak, bylo v době nehody v činnosti Chlapec měl v úmyslu "svůj" vlak obejít, avšak během přecházení trati ho srazil rychlík jedoucí po druhé koleji, který ve stanici nezastavoval. "Potřebujeme také zjistit, jestli přecházel v určeném místě, nebo skrz kolejiště," Toto jsem se dočetla na idnes a jestli se to stalo tak jak píší, musel přecházet přes koleje aby obešel vlak. Kdyby použil podchod (což je určené místo) nemusel by býval obcházet vlak. Takto zbytečných úmrtí v této stanici je ročně několik, protože chybí jednoduchý nepřelezitelný plot mezi kolejemi po celé délce stanice a aby mohla přes koleje přejet auta, plot by se na přejezdu vysunul jako posuvná vrata v momentě, kdy je trať volná. Šraňky v Černošicích lidé ve spěchu nerespektují a podchodem nechodí. Holt nejsou peníze.

zkratik ( 22. října 2013 20:13 )

ale všiml,svítily červený světla,šraňky byly dole,jen ten mamlas měl sluchátka na uších.Plesku,chtělo by to exkluzivní rozhovor s matkou

tenisacek ( 22. října 2013 17:29 )

idiot jsi ty

Zobrazit celou diskusi
Další videa