Pondělí 26. července 2021
Svátek slaví Anna, zítra Věroslav
Oblačno, bouřka 27°C

Portugalská policie otočila: Případ ztracené Maddie znovu otevřeme

Autor: ljš - 
24. října 2013
12:29

Konečně! Obrovský pokrok, který v případu ztracené Maddie udělal Scotland Yard, dohnal portugalskou policii, aby případ po pěti letech znovu otevřela.

Podle britských médií byli Portugalci neschopní zajistit stopy a poté, co případ zpackali, snažili se vinu za Maddiino zmizení hodit na její rodiče. Když pro to neměli důkazy, nevyřešený případ odložili.

Šéf portugalského vyšetřovacího týmu pak dokonce napsal knihu, ve které na jejich vině trvá. Podle něj Maddie zemřela při nehodě a rodiče pak fingovali únos. McCannovi se s ním soudí a vyžadují omluvu.

Díky Scotland Yardu se ale objevila celá řada nových stop, včetně několika podezřelých a portugalská policie tak prý hodlá případ znovu otevřít. Vyšetřovatelé z centrály v Portu už dokonce pracují po boku britských detektivů. Naděje na vyšetření případu je tak zase o něco větší.

aluman ( 24. října 2013 15:48 )

Když už jednou tu hru na "hledání Maddie" tak velkolepě rozjeli, aby tím od sebe odvrátili podezření, těžko mohou z ničeho nic začít "brzdit". Potom je tu ještě možnost, že za zmizením, ale spíš smrtí Maddie, je pouze jeden z rodičů, nejspíš otec, a tu hru nehraje pouze pro veřejnost ale i pro zbytek rodiny. Ať tak nebo tak, už v tom jedou tak dlouho, že možná i viník/ci přesvědčili sami sebe že všechno bylo jinak. Ona je tu vlastně ještě další možnost, že Maddie předávkovala matka, dostala se z toho do šoku díky kterému na to potlačila vzpomínky, otec to neštěstí "uklidil"....... Jsou to samozřejmě jenom domněnky, verzí může být i více, ale důkazy jasně ukazovali a ukazují do rodiny.

boball ( 24. října 2013 13:22 )

Taky mne to hned praštilo do očí,že je ta podoba pěkně k tátovi.Hodili jí někam do moře a hrajou komedii

aluman ( 24. října 2013 13:15 )

Tak už snad konečně ty její rodiče zavřou a bude té trapné komedii konec. Vždyť to není žádná pravda, že proti rodičům nebyly žádné důkazy. Svědci viděli otce někam odnášet její bezvládné tělo, v jejich autě byly stopy krve Maddie a pes několikrát bezpečně označil místo v autě jako místo kde leželo mrtvé tělo a bylo toho víc, jen si teď přesně nevzpomínám. Vždyť i ten v současnosti zveřejněný identikit, to je jasně otec Maddie Navíc se rodiče sami usvědčili tím, že když se proti nim začaly shromažďovat důkazy, z Portugalska narychlo uprchli

Zobrazit celou diskusi
Další videa