Promluvil autor drsného videa: Proč točil to, jak zmlátili revizora?!

Autor: sch - 
17. října 2013
15:03

Sada sprostých slov, řev na celou refýž, následný brutální atak plešatého agresora na revizora! Tohle je vidět na poměrně děsivém videu z minulého týdne. To se objevilo na internetu zcela záměrně. Proč ho autor pořídil?

Když se porušují pravidla, následuje trest. Jinak tomu není v pražské MHD, kde na černé pasažéry číhají revizoři. A takového pasažéra má kontrolor právo zadržet. Toho názoru ale není sprostá žena, ani její domnělý přítel.

Zprvu by se mohlo zdát, že autor videa, které ukazuje, jak revizoři zakročili a co si za to vysloužili, stojí na straně hysterické servírky Veroniky. Všechno je ale jinak! Portálu tn.cz se podařilo získat výpověď člověka, který záznam pořídil!

Druhá strana barikády

Jmenuje se Tomáš Slabý a na videu vidět není. Je totiž na druhé straně barikády – drží kameru v ruce. A je i na druhé strany barikády pomyslné války. Zastává se totiž napadených revizorů. A video pořídil zcela záměrně!

Přízeň s DPP

"Proč se nechali točit? Asi proto, že dobře věděli, co bude následovat, tudíž záznam o napadení revizorů může posloužit jako důkazní materiál," je přesvědčen Slabý, který je podle serveru v přízni s Dopravním podnikem hlavního města Prahy a víc toho říct nechce, aby někoho nepoškodil.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

qayqwertz ( 20. října 2013 19:39 )

dobře mu tak,nemá na ní co hrabat... ještě bych mu přidal

greenhorn898 ( 17. října 2013 18:53 )

zalez do nory ty omezený hovádko vyhazovačský

obluda.pb ( 17. října 2013 16:08 )

To si pamatuji z mého mládí - fízlování jako koníček, akorát nebyly kamery...

tvain ( 17. října 2013 15:55 )

mé mé mú mú tak nevím kdo je tady tupec

greenhorn898 ( 17. října 2013 15:36 )

for 20122013: 25 let jako vyhazovač, 18 let box, to všechno vysvětluje, máš z mozku jenom kaši, protože si tak blbej, až to bolí. Chtěl bych vidět tvoje dítě, jak asi může vypadat, když jeho táta je totální debil

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud